petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta içerisinde Ölüm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Umut SON tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Merhabalar Sıkıntılı bir çiftm var daha önceki kuluçkalarında 6 yumurta yapıp hiç yavru alamadıgım çift bu kezde 4 yuymurta yaptılar yumurtalar çatladı yavrularn sesi geliyor ama yumurtanın için de ölüyorlar 1 yumurta öyle olunca ıkıncisini biraz ben açtm ve yavru gözültü ötuyordu ama oda 2 gün sonra öldü şimdi 3 yumurtada çatladı ben ne yapym bir yardım edin
    Şimdiden Teşekkürler

2. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bendede aynı sorun var :( çok üzücü ilk kuluçka fll olmasına rağmen kuşlar bozuldu umarım çözüm buluruz .

3. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Ben Yaklaşık 2 Yıldır bakıyorum artık yavru almak istyorum renkleri bir harıka çok seviyorum onları ama olmuyor vitaminler mamalar herşey tam olmuyor forumda okudum besleyici kan felan olmasa olmaz mış felan inşllah çözüm buluruz. sizede geçmiş olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Güncel!!!!!!!!!!!!

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Hayır abim sadece arka kısmı soydum kordunun baglı oldugu tarafı ellemedm ama sankı yavru tam oluşmamştı 2 günü var gibiydi ama ötüyordu Bu İki Yumurta İçin Ne Yapayım abi Bir Yardım et

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Abi Bir Önerin Varmıdır .

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Tamam Abi İnşllah Çıkar Olmadı Bidaha Çiftleştirmicem 3 Oldu Dişiye Yazık

Sayfayı Paylaş