Karadeniz Pet

Yumurta icinde canli

Doğukan Hazar

Emektar Üye
Yumurtanin bugun 19. Gunu. Icerisindeki yavru canli. Kalp atislari hareketleri falan isik tutunca gozukuyor. Ancak kiramadi mi kabugu anlamadim gitti ? Ben yumurtayi kirsam cok dikkatlice yaşar mi ?
5687d59d0cea06249e16f8fcc7a592ae.jpg

Son düzenleme:
Anne 3 günden sonra yattıysa yumurtanın 16. günüyse siz kırarsanız yaşama ihtimali yok bunu da göze almak gerekir.

Ilk yumurta 12 ocakta geldi. 3 yumurta var ve bu en geç 16 ocakta geldi. Bugun 19. Gün. Ben canli oldugunu anlamazdim belki ama telefonun flash yerine koymustum. Telefon titredi. Titreyince icindeki yavru hareket etti

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

Fotografini ekledim yumurtanin,yusuf bey

Bende de aynı durum oldu ellemedim hiç yumurta dönüp dönüp duruyodu dişi kuş kendi kırdı yumurtayı öyle çıktı. Bence elleme derim

Bekliyorum o halde. Kirmazsam ölür diye korkuyorum. Oyle olursa cok uzulurum. Suan daha yasiyo cunku

Müdahale etmemek en doğrusu ama öyle bir anki bir şey de diyemiyorum ümidim inşaallah çıkması annesi sayesinde

Müdahale etmemek en doğrusu ama öyle bir anki bir şey de diyemiyorum ümidim inşaallah çıkması annesi sayesinde
Cok tesekkur ederim yusuf bey. Daha once de yardiminiz dokundu. Insallah kendisi cikar. Beklemek en dogrusu sanirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

e12541246df33a8551b6cf4c43d43a82.jpg

Yumurtayi anne kirmis disardan. Ama yavru cok gucsuz. Cikamamis kabuktan. Ben cimbizla dikkatice cikardim. Yavru kuvvetsiz ama. Insallah annesi besler de duzelir

yavru oluşmamış gibi duruyor yani gününü doldurmamış

Geri