petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta kırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve polatmehmet65 tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. polatmehmet65

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar , aylardır çiftleşmesini beklediğim çiftim yumurtladı fakat erkek dişinin yumurtaya yatmasına fırsat vermiyor ve üstelik ilk yumurtayı kırdı ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    İlk yumurtalarda tecrübesiz olabiliyorlar, kırabiliyorlar bekleyin derim. Benimde başıma geldi, Bir yıl gözlerinin içine baktım yumurtlasınlar diye, ilk 3 yumurtasını kırmıştı, sonrakilere dokunmadı. Bekleyip görmek gerekiyor

3. polatmehmet65

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler sağolun bakalım inşallah dokunmazlar sonrakilere

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0
    Merhaba benim kuslarim da gecen hafta bugun ilk kez yumurtadi ama dun baktigimda yumurtayi kirdilar yumurtayi kiran disi doye tahmin ediyorum cunku gagasini kenarlari lekeliydi disim 2. Yumurtayi hazirliyor ins kirmazlar

Sayfayı Paylaş