petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta kontrolü yaptım ! :(((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Baran Açıkgöz tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Baran Açıkgöz

Baran Açıkgöz New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dün açtığım konu vardı. Kuşlarımın kuluçkası bitti ama ben rahatsız olmasınlar diye yumurta kontrolü yapmadım şimdi tüm yumurtaları bıraktıktan sonra en az 15 gün geçti az önce yumurtalara baktım. @ Yusuf Kürşat AKKUŞ dediğin gibi baktım abi. Ama heralde 15 gün oldu diye dışı iyce bemebyaz olmuş anlaşılmıyor dolu mu boş mu olduğu. Neyse bi tane delik vardı içinden kurumuş katılamıştı bişey sesi geliyordu ama onu da ellemedim diğer 3 yumurta sağlam folluktaki dışkılar çok fazla olmuştu ğstünkörü temizledim yumurtaları Geri koydum dişi şimdi üstüne yatıyor

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş