petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta kontrolü?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Demir tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Demir

Arkadaşlar dişi kuşumun hamile olduğunu düşünüyorum önceki konumda resim eklemiştim bugün kuşu elime alıp poposunu elledim sertlik gelmedi gelmesimi gerekir?

2. Onur TÜFEKCİ

Yumurta var ise gelmesi gerekir, ama yumurta aşamasında ise fazla da rahatsız etmeyin kuşu derim. Bırakın yumurtlayacak ise 1 hafta 10 gün içinde dökmeye başlayacaktır zaten.

3. Tunç ÇAĞATAY

Çiftleşme var ise illaki olur

4. Mustafa Demir

Çiftleşme olduğunu görmedim ama resime kesin var demiştin.

5. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Resim atabilirmisiniz rica etsem görmek isterim.

6. Mustafa Demir

Tabikib beklerseniz atarım.

7. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    büyük ihtimalle hamile 1 haftaya yumurta gelir .

8. Mustafa Demir

Gerçektenmi inşallah ama sertlik meselesi?

9. Onur TÜFEKCİ

10. Mustafa Demir

Onur bey hala birşey yokmu?

11. Onur TÜFEKCİ

Diyorum ya 7 eylül ve çiftleştiklerini de gördüm 8 eylülde 2 kere 9 eylülde de 1 kere çiftleşme gördüm :) Hala birşey yok :)

12. Mustafa Demir

Yani resimdeki benimkiyle aynı ve yumurta çıkmadı.Ekincan Birol arkadaşımıznkide böyleydi yumurtlamış.

13. Onur TÜFEKCİ

Poposunda yumurta var mı kontrol etmedim, rahatsız olmasın diye. Evde gün içinde kimse olmuyor ve akşam geldiğimde yavruluğa bakıyorum tek tüy bile yok :) Yani çiftleşme oldu fakat yumurta adına birşey yok şimdilik.

14. Celalettin TOPAL

benım kuş 3 haftamı 4 haftamı ne oldu eşleşeli ama yuvaya yenı gırıp çıkmaya başladı sabır sabır bı kuş aldım 8 eylulde aldığım gun eşleştı bu gun yumurtlamış beklemek gerekır

15. Mustafa Demir

Yani kesin olarak anlasilmiyormu kesin cvp nedir?

Sayfayı Paylaş