Karadeniz Pet

Yumurta mı hazırlık mı ?

Yuvalıgı alırken zaten yeticek kadar talaş vardı yumurta için kafese gaga taşı kalamar vitamin mama takviyeside var devamlı sizce yeterli değilmi ...

evet bence yeterlı daha once cogu kez okudum da bence bunlar gayet yeterlı sadece zaman kalmıs sıze:D

Aynen öyle hocam Allah herkese nasip etsin böyle güzel bir duyguyu

amin inşallah sizede guzel yavrular verır bırsey daha sormak ıstıyorumsıze yuvalıgın tabanının ortası delık mı acaba ? yanı oratsında yuvarlar bı gocuk var mı

amin inşallah sizede guzel yavrular verır bırsey daha sormak ıstıyorumsıze yuvalıgın tabanının ortası delık mı acaba ? yanı oratsında yuvarlar bı gocuk var mı

var hocam en büyügü ve en güzel yuvalıgı aldım hazır talası falan içinde gayet geniş rahat etsinler dedm fiyatıda hepsinin asagı yukarı aynıydı bende büyügünü aldım

var hocam en büyügü ve en güzel yuvalıgı aldım hazır talası falan içinde gayet geniş rahat etsinler dedm fiyatıda hepsinin asagı yukarı aynıydı bende büyügünü aldım

pekı ıyı yapmıssınız kızıstırıcı yemler fln var onlara bı bakın ıstersenız sonrada zamana bırakın onlar zaten uygun ortam olunca yaparlar :D

Çok güzel bir çift almışsınız maşaallah tez zamanda yumurtlar inşaallah