Karadeniz Pet

yumurta mi var acaba?

Özgür AKSOY

Yeni Üye
İyi aksamlar arkadaslar, daha once bir ciftim den yavru almistim ikinci kuluckasinda disim olmustu. Erkege baska bir disimi es olarak attim 4-5aydir beraberler. Ciftlestiklerini gormedim. Ara ara opusuyorlar ama arada disi erkegi kovaliyorda yuva takili idi birazdaha alissinlar diye yuvayi sokmustum ama bir kac gundur resimdeki gibi duruyor. Sizce yumurta mi geliyor.?

Bence de var gibi ama hic ciftlestiklerini gormedim. Yuvayi takayim olmazsa.... ve yuvaya girip cikan bir kusda degil . Genelde yuvanin kenarlarini kemiren bir kus. :)

Son düzenleme:
özgür bncede bunlar işi pişirmiş :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

kalamar kemiği tak

Ibrahim ÇİCEK, kalamar kemigi dayanmiyor disiye kucuklugunden beri. :) gecenlerde bitirdi. Simdi temizlik yapacam o zaman takacagim. Yuvayida tak diyorsun yani....

yuvayıda tak unutma içinde zmn geçirsn biraz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

evet tam yazarken sen yazmışşın :D

Pek yuva ile isi yok ama bakalim takmaya ve temizlige bugun gec kaldi temizlikleri eyvallah gorusmek uzere Ibrahim cicek ve arkadaslar....

Ibrahim cicek, taner altin ve murat demir11 su saydaki yakisiklida da mi yumurta var acaba :) bir rahatsizliklari olabilir mi acaba aklima boyle birsey geldi....

Yani erkekte yumurta olmaz banada komik geldi

Son düzenleme:
İsin esprisi arkadaslar. Olmaz tabiki. Disi de yumurta yok ara ara yumurta var gibi duruyor. Kalamar kemigi tuketimi asiri yuvaya ilgi yok. Suan kitir kitir kalamar kemigi kiriyor.... kalamar kemigi toz haline getirp yemlige koysam? Ayrica kuyrugu sallaniyor o sekilde dururken?

Son düzenleme:
Kalamar kemiği asın arada dediğiniz gibi o şekilde de verebilirsiniz ayrıca yuvalığı takmazsanız dişiniz agresifleşir. Maşaallah kuşlarınıza

Geri