Karadeniz Pet

Yumurta mi var, yoksa hastami ? :(

Citroen

Yeni Üye
Arkadaslar boncugum iki gundur durgun duruyor, ve kanatlari asagi dustu, kuyrukta asa dusuyor ama her zaman degil. Hasta oldugundan suphelendim ilk once. Cunku ciftlestiklerini daha gormedim. Ama belirtilerde sanki yumurta var gibi duruyo. Ustalar bi bakarsa sevinirim. Ilgi ve alakaniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

arkadaşlar yeni resimlerini ekledim, tekrar bakar mısınız ?

image0684a.jpg
[/url]
image3ef79.jpg
[/url]
imagee4d67.jpg
[/url]
image1520e.jpg
[/url]
imagec4944.jpg
[/url]
image69ed9.jpg
[/url]
image2f705.jpg
[/url]
image40f16.jpg
[/url]
image5d2af.jpg
[/url]

Son düzenleme:
Kis yumrtlamaya hazir kafesten cikarma yuvalik tak en acilinden

kuşları salarsan yumurtamı hastamı zaten anlıyamazssın..

Kis yumrtlamaya hazir kafesten cikarma yuvalik tak en acilinden

Aslinda butun hazirliklari tamam. Yuvaligi takili, kalamar kemigi mevcut, kumu, yemi , mamasi, vitamini herseyi eksiksiz veriliyor :) gelecek cunyirlar icin hersey hazir, tabi ebeveynler icinde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

kuşları salarsan yumurtamı hastamı zaten anlıyamazssın..

Burak hocam kuslari bugun ilk defa saldim zaten. Ama bu durum 2-3 gundur bu sekilde devam ediyor.

Yumurta var gibi duruyor. Fakat kizginlik yumurtası olabilir. Benim size onerim kuslari salmayin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslinda butun hazirliklari tamam. Yuvaligi takili, kalamar kemigi mevcut, kumu, yemi , mamasi, vitamini herseyi eksiksiz veriliyor :) gelecek cunyirlar icin hersey hazir, tabi ebeveynler icinde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Burak hocam kuslari bugun ilk defa saldim zaten. Ama bu durum 2-3 gundur bu sekilde devam ediyor.

ishal lik varmı hastada olabilir dicem fakat kabarma yok kuşta yumurtada olabilir belki sen kuşları salma
3 veya4 gün sonra belli eder hasta olup olmadığı sonra tedavi yöntemi uygularsın .kuşlar hasta olduğu zaman vicut direnci düşer o yüzden kuyrukta iner kanatta aldanmamak lazım

ishal lik varmı hastada olabilir dicem fakat kabarma yok kuşta yumurtada olabilir belki sen kuşları salma
3 veya4 gün sonra belli eder hasta olup olmadığı sonra tedavi yöntemi uygularsın .kuşlar hasta olduğu zaman vicut direnci düşer o yüzden kuyrukta iner kanatta aldanmamak lazım

Ishal degil diskisi normal. Dediginiz gibi 3-4 gun bekleyeyim bakalim o zamana kadar kendini tam belli eder. Insallah yumurta vardir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

arkadaşlar yeni resimlerini ekledim tekrar bakar mısınız ?

bencede yumurta var :D maşallah kuşlarınızda cok güzelmiş ehehe kerataları öpün benim için :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
bencede yumurta var :D maşallah kuşlarınızda cok güzelmiş ehehe kerataları öpün benim için :D

inşallah vardır, olur öperim :D :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

Bugun kusuma baktigimda normal duruyordu cok sevindim yumurtladi diye hemen yuvaya baktim ama ne yazikki yumurtlamamis :( ne oluyo bu kusa anlamadim gitti :(

Yuvalık takın gerisini ona bırakın. İshal yoksa hastalık yoktur yüksek ihtimalle

Son düzenleme:
Hasta değilse yumurta var,