petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta mı var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sefer CANDAN tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Sefer CANDAN

4 gün önce aldığım çiftim. Dişi ilk geldiği gün de böyleydi çiftleştiklerini görmedim.Tecrübeli arkadaşlardan bilgi istiyorum.

2. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim bildiğim kanadı daha aşağıda olmalı :) yok bence

3. Sefer CANDAN

Peki neden böyle duruyor yumurta yoksa bi sorun mu var acaba?

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Eğer kuyruğu yukarı aşağı sallanıyorsa yumurta değil bir hastalığı vardır.

5. Sefer CANDAN

Evet yukarı aşağı sallanıyo. Gayet hareketli ama ne gibi bi hastalık olabilir bu

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş kuş yeni geldiyse ortama alışıyordur

7. Sefer CANDAN

Bana da öyle geliyodu çünkü bu kuyruk sallama solunum hastalığı belirtisi diye biliyorum ikisi de yapıyo bunu. Ama erkek özellikle yem yedikten sonra agzini baya bi süre açıp kapatiyo

8. Tunç ÇAĞATAY

Kuş yeni gelmiş gibi duruyor kabarık soguk felan aldı ise böyle durur genelde veya canı sıkıldıgında kabarır muhabbet kuşları

9. Yusuf ŞANLI

Nefes alirken kuyrugu yukari asagi inip kalkiyorsa astım hastasi olabilir.

10. Sefer CANDAN

Yarın veterinere götürücem her ihtimale karşı teşekkürler arkadaşlar

Sayfayı Paylaş