petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta problemi acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes KÖKSAL tarafından 30 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 6 yumurta yaptı kuşum 5 mart yaptı ilk yumurtası bugün 30 mart 4 yumurtayı aldım kırdım içlerinde bilye şeklinde sarı bir ak var dı arkdaşlar.

Bunlar dolu mu boş yada bozuk diğer 2 yumurtayı da alayım mı

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Önce el feneri yardımıyla veya kalan yumurtaları ılık suya koyarsanız hareket ederlerse içi doludur ama el feneriyle bakın. İlk kuluçkalarında boş ihtimali yüksektir. İlk yumurta 5 martta çıktıysa kalan yumurtaların da daha zamanı vardır 1er 2şer gün arayla geldiklerini hesap edersek.. Siz el feneriyle bakın yine ..

3. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Ilık suya koyduk oynamıyor.

4. Umutcan AĞLAR

belki doludur birde el feneriyle kontrol edin yanlışlıkla bi cana kıyılsın istemeyiz

5. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Baktım yok boşlar. Hemen atmıyorum benim kuluçka makinesi var ufak oraya koydum ne olur ne olmaz diye.

Sayfayı Paylaş