Karadeniz Pet

Yumurta sıkışması mı?

Cüneyt Tanju Koçbil

Meraklı Üye
Yumurta sıkışması mı? Fotoğraflı.

Kuşum eşleşmeye başlayalı 3 hafta oldu. bir haftadır neredeyse yuvadan hiç çıkmıyor. çoğu zamanda erkekle beraber girip uzun müddet orada kalıyorlar. Kanatlar düştü. Kuyruk üstü iyice şişti. bir iki sefer elime aldım baktım. Zeytinyağı sürdüm. Fakat maalesef bir türlü yumurtlamadı. Beklemeye devam ediyorum. Yumurtlamaması sorun değil de. Yumurta sıkışmasından ölürse üzülürüm. Başka ne yapabilirim. Mutlaka bu gibi durumlar ustaların başından geçmiştir. Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.
D8lqov.jpg

bglR4Z.jpg

z2mqE7.jpg

http://i.hizliresim.com/319JR0.jpg

Son düzenleme:
Resımeklersenız yardımcı olabılırız

popoda şişlik varmı? yumurta sıkışması anlaşılır balkınca ıyıce kontrol edın popo kısmını
zeytın yagi damlatın bir damla agzına

Ainen Popo Kısmına Bakın Şişlik Belli Olur Zaten Zeytinyağı Sürün Olmadı Tecrübeli Biri Yardımla Yumurtayı Çıkartabilir hayırlı üretimler Hocam

Yok artık ümidi kestim. Kuş neredeyse 1 haftadır. Yuvadan hiç çıkmıyor. Yumurta varmış gibi follukta yatıyor. Ama yumurta maalesef.

Nihayet yumurtladı kuşum. Çok sıkıntılı bir dönemden sonra yumurtlayabildi. Maşallah.

adeta kişi kendisi yumurtluyor,
o kadar zor...
geçmiş olsun

Evet aynen Orhan bey. Bu çiftin yumurtlaması çok uzun sürdü bir de. 3 haftadır çiftleşiyorlar. 1 haftadır kuş yuvadan çıkmıyor. Artık ümidi kesmiştim. Az önce baktım 1 adet yumurta çok güzel bir mutluluk.

Geri