petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta sıkışması mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Keptony tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Keptony

Keptony Member

Beğenileri:
    0
    Daha önce sormuştum ama şüpheleniyorum şu an uçurttum baya hala geçmedi nedir bu ? uzun zamandır var belki 1 yıl olmuştur 8-9 aydır vardır.Tüyleri araladım siyah birşeyler var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

EDİT : Uçurttuktan sonra biraz azalmış bu şiş ise çiftleşmeme ve hamile kalmama sorunu olur mu ?

2. >Batuhan FIRAT<

>Batuhan FIRAT< New Member

Beğenileri:
    0
    Bence yumurta şıkışması

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bahadır Han

Bahadır Han New Member

Beğenileri:
    0
  4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    yumurta sıkışması olsa ilk günden ölürdü yumurta sıkışması değil bu o bölgedeki yağ bölgesinde kist mi ne oluyor bazı kon ularda görmüştüm ama emin değilim soralım diğerlerine ama 1 yıldır varsa kesinlikle yum urta sıkışması değildidr

5. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    Kusun muhtemelen yasli disi kuslarda yumusak dokularda ur olabiliyor yaslandikca kendini belli ediyor bu tarz ur olan kuslardan yavru alinmaz salmada dinlendirilir birde bazi veterinerler igne ile tedavi edebiliyorlar...

Sayfayı Paylaş