petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta sıkışması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alparslan66 tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Arkadaslar kusum kac gündür yumurtayi poposunda tutuyor baktim elimle yumurta var yani belli poposundaki tüyleri dökmus bi kac gündür yuvada kazimalar yapiyor giriyor çıkıyor surekli acaba yumurtlayacak mi yoksa sıkışmami olmus eger olduysa ne yapabilirim yardim edin lutfen

2. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    24 saat içinde yumurtlamassa internette yumurta sıkışması videoları var onları izleyerek çıkarabilirsin.Yok ben yapamam diyorsan çevrende bir üreticiye danışman gerekecek.

3. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Yuksel hocam 24 saat degil kac gundur böyle bugun poposuna yag surdum yine birsey valla internetten izledim ama benim yapacağım birseye benzemiyor ki kendi yumurtlayamaz mi acaba

4. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Yumurta sikismasi varsa yumurtlayamaz.Cevrendeki bir petshopa veya ureticiye gotur yardim ederler.Egerki kus yerde surunerek gidiyorsa.Tunek uzerinde duramiyorsa sikintili durum olume kadar gider.

5. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Petshop yokki burda ureticide yok daha doğrusu oyle cok besleyende yok tunek uzerinde duruyor yemesi icmesi gayet iyi hareketlide erkekle öyle eslesiyolar

Sayfayı Paylaş