petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta sıkışmasımı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celilkaya16 tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. celilkaya16

celilkaya16 New Member

Beğenileri:
    0
    Dişim daha 1 haftalık karnında yumurtalarla geldi bana.Veren arkadaş ilk yumurtaların boş çıkacağını söyledi.Geçen ilk yumurtasını folluk olmasına rağmen yere bıraktı.Kırılmıştı fazla üstünde durmadık yumurtlamasından 4 gün geçmesine rağmen ikinci yumurtayı vermedi.Araştırma yaparken yumurtanın sıkışabiliceğini öğrendim. Acaba fotoğraftaki dişim de yumurta sıkışması varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.İyi forumlar.

Fotoğraf açılmazsa link burda

http://i.imgur.com/KPS2jCb.jpg

#1 celilkaya16, 24 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 24 Ağustos 2015
  2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam tüylerden tam belli olmuyor yumurta olsa ordaki tüylerin dökülmesi gerekir yağ bezesi veya tümör olabilir mor mor şeyler görüyorum orda tümör gibi tam bilmiyorum daha net fotoğraf var mıdır ?

3. keremonder

keremonder Member

Beğenileri:
    0
    Yumurta sıkışmasına benziyor gibi. 2 yumurta arası 4 gün fazla..Kuşta halsizlik var mı??

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kuşun poposunu hafifçe elleyin sertse yumurtadır ..eğer yumurtaysa zeytinyağıyıla hafifçe kuşun popo kısmını ovun ki yumurtlayabilsin hayvan

Sayfayı Paylaş