petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta şişliğimi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şerafettin SARI tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Şerafettin SARI

merhaba arkadaşlar bu kuşlarımı bu gün yeni aldım birkaç gün önce aldığım arkadaşta kafes tabanına 5 yumurta yapmış satacağı içinde yavrluk takmamış soldaki dişi kuşun kuyruk üstündeki şişlik yumurta şişliği olabilrmi zamanla düzelirmi ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşta yumurta var yuvalık tak belki yataryumurtaya

3. Şerafettin SARI

yuvalık sabit box kafeste bakıyorum

4. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    kardeş dişi kusun yumurtlamaya yakın güzel verimli bi dişiye benziyor

5. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o zaman yumurtlar yuvaya sıkıntı yok ama büyük itimal yatmaz yer degişikliğinden dolayı ayrıca bahsettiğin şişlik kuyrugun ve kanatların düşmesinden dolayı öyle görünüyor sana yani şişlik kuyrugun üstünde olmaz kusun popo kısmında olur

6. Şerafettin SARI

kuşları bu akşam getirdim ortama alışması için muhakkak zamana ihtiyacı var bunu biliyorum fakat yinede yuvayı bulup içine yumurtlar mı onu merak ediyorum ortam değişikliğinden eğer yumurtlamazsa kuşun sağlığı açısından bir sıkıntı olurmu?

7. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yumurtlar merak etme

8. Şerafettin SARI

teşekkürler kafam rahatladı artık iş beklemede birde diğer kuşlarıma kızıştırıcı mama ve nijer veriyorum bu çifte de vermelimiyim yoksa normal yem ve vitamine (avi-vit) devammı etmeliyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

tecrübeli arkadaşlar yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

g ü n c e l

9. baskentli06

Beğenileri:
    2
    şimdi baska yerden alınan kuşlar ilk önce yaklaşık 2 hafta düzenli olarak vitamin ve mama takviyesi uygulamak uygun olur bence neden derseniz gelinen yerde ne oldugunu bilmediğimiz için 2 haftalık bakımdan sonra kuşlar kendine gelir ve ne oldugu ortaya çıkar yumurta ciftleşme gibi şeyler belli olur yani

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu yumurtlamazsa ne yapilmali