Karadeniz Pet

Yumurta sonuna kadar gelmis ama cıkaramadi :(

murat37

Meraklı Üye
Poposunun ucuna kadar gelmis yumurta ama daha hala cikaramadi :(

zeytinyağı sürdünüzmü yumurta tersde olabilir youtubedeki videolara bakın derim

Yumurtayı takip edin eğer bu şekilde devam ederse müdahale edin, aksi takdirde dişi kendisi halledecektir...

Gene yagladim bakalim ne olcak :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

Elimle cikarmaya caliscam bakalim

ALLAH ALLAH ben hiç takip etmedim, Nasıl durum

Ben cikariyim dedim yumurtanin kabuğu çok zayifmis bi zarari olurmu acaba

Yumurtanın üstünden ittirmeyeceksiniz, yumurtanın başlangıcından aşşağıya doğru yavaş yavaş sıkacaksınız...

Son düzenleme:
Neyse olan olmuş murat şimdilik karışma bence kardeş

Ya disiye zarari olurmuş bileniniz yok mu ?

Eğer yumurta kesici bir şekilde kırılmışsa zarar verebilir fakat şimdilik elleme dahada zarar verebilirsin...

Yumurtayi atti demin disari rahatladi şükürler olsun

Geçmiş olsun, sevindim sağlam mı peki?

Yok hayir kafesten disari atti içinde kirildi demstim ya şimdi rahatladi yuvaya girmez diye korkuyorum tek korkum o .ss

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

Yuvanin önünde bekliyo abi girmez mi bidaha yuvaya

Ben yanış anlamışım, girer girer merak etmeyin, ona biraz zaman verin...

Son düzenleme:
yumurta kırılması tehlikeli olur. tamamen attı mı kabuklarını vs. zehirler..

Gecmis olsun... Ben burdan okurken stres oldum, kimbilir sen nasil telaslandin kardesim

Hic sorma hakan abi Bi Allah biliyo ne çektiğini valla çok korktum bide yumurtayi kirdim ya o an basim döndü
Yumurtanın hepsi kirilmadi uç kismi kirilmis sadece 3 metreden düştü parcalanmadi bile zayifmis yumurtanın kabuğu büyük bi stres Allah ım kimsenin başına vermesin inşallah

Geri