Karadeniz Pet

yumurta sorunu

• Konbuyu başlatan muzaffer
  • Başlangıç tarihi
M

muzaffer

Guest
Arkadaşlar muhabbet kuşum bugün yumurtlamış yuvalığı kontrol ettiğimde gördüm fakat yumurtayı kırmış ve kırdığı yumurta boş değil neden kırmıştır acaba cevaplarınızı bekliyorum

Yuvalugin icinin resmini atarmisiniz yuvaligin icinde birsey yoksa saga sola savrulup kirilmis olabilir

yuvalığın içinde talaş falan yok pet shoptan alacaktım talaş fakat oradaki adam kuş rahatsız olur dedi o yüzden almadım ortası oyuk şekilde oraya yumurtlamış gagasında yumurtanın izi vardı

benim kuşda ilk kuluçkad ama ben yem verme yi unutmuştum bu yüzden açkalınca yemiştia bir yumurta yemişti

streste olabilir veya kalsiyum eksikliğide olabilir ilk yumurtasımı eğer ilk yumurtası ise hemen sahte yumurta al altına at sahte yumurtayı kıramayacagı için bu huyundan vazgececektir mürekkep balığı kemiğini eksik etme kafesten

streste olabilir veya kalsiyum eksikliğide olabilir ilk yumurtasımı eğer ilk yumurtası ise hemen sahte yumurta al altına at sahte yumurtayı kıramayacagı için bu huyundan vazgececektir mürekkep balığı kemiğini eksik etme kafesten

evet ilk yumurtası sahte yumurtayı ilk defa duyuyorum faydası olur mu peki