petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta sorunu

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve muzaffer tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. muzaffer
    Gizli

muzaffer Guest

Arkadaşlar muhabbet kuşum bugün yumurtlamış yuvalığı kontrol ettiğimde gördüm fakat yumurtayı kırmış ve kırdığı yumurta boş değil neden kırmıştır acaba cevaplarınızı bekliyorum

2. Tuan MAKSEL
    Gizli

Yuvalugin icinin resmini atarmisiniz yuvaligin icinde birsey yoksa saga sola savrulup kirilmis olabilir

3. muzaffer
    Gizli

muzaffer Guest

yuvalığın içinde talaş falan yok pet shoptan alacaktım talaş fakat oradaki adam kuş rahatsız olur dedi o yüzden almadım ortası oyuk şekilde oraya yumurtlamış gagasında yumurtanın izi vardı

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim kuşda ilk kuluçkad ama ben yem verme yi unutmuştum bu yüzden açkalınca yemiştia bir yumurta yemişti

5. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    streste olabilir veya kalsiyum eksikliğide olabilir ilk yumurtasımı eğer ilk yumurtası ise hemen sahte yumurta al altına at sahte yumurtayı kıramayacagı için bu huyundan vazgececektir mürekkep balığı kemiğini eksik etme kafesten

6. muzaffer
    Gizli

muzaffer Guest

evet ilk yumurtası sahte yumurtayı ilk defa duyuyorum faydası olur mu peki

Sayfayı Paylaş