Karadeniz Pet

yumurta sorunu ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
Benim alacağım çift şuan da 10 yumurta yapmış ama sadece 1 tanesi dolu çıkmış bu durum erkeğin beceriksizliği mi yoksa dişiye mama ve vitamin takviyesi olmaması mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

Yok mu bilgisi olan ? Gerçekten 9 yumurta boş çıkmasının nedeni olmalı.

O çifti alma

Sebeb acık 10 da 1 dolu sence mantıklı mı ? Başka çift al .yinede kuşlar çok hoşuma gitti diyorsan sen bilirsin

Ilk kuluçka ise
olabilir
illa olcak diye de
bişey yok
ilklerde genelde boş olma
ihtimali yüksek

Sebeb acık 10 da 1 dolu sence mantıklı mı ? Başka çift al .yinede kuşlar çok hoşuma gitti diyorsan sen bilirsin

Alacağım kişi yani ustam hiç mama veya ekstra bir şey vermemiş kuşlara sadece yem ve su bende diyorum ki ben mamasını vitaminini eksik etmem acaba dolu yumurta oranı artar mı yoksa sadece erkek mi beceriksiz ? Birde kuşlar durmadan yumurtluyomuş ilk başlarda doluluk oranı fazlaymış ama dişi sürekli yumurtlayınca belki de erkek yeterli olamadı döllemede?

alacağım kişi yani ustam hiç mama veya ekstra bir şey vermemiş kuşlara sadece yem ve su bende diyorum ki ben mamasını vitaminini eksik etmem acaba dolu yumurta oranı artar mı yoksa sadece erkek mi beceriksiz ? Birde kuşlar durmadan yumurtluyomuş ilk başlarda doluluk oranı fazlaymış ama dişi sürekli yumurtlayınca belki de erkek yeterli olamadı döllemede?

sen al kuşları güzelce bakım-mama-vitamin vs.. Ver artar doluluk oranı.kaça alacaksın çifti ?

sen al kuşları güzelce bakım-mama-vitamin vs.. Ver artar doluluk oranı.kaça alacaksın çifti ?

Şuan o söylediğim tek yavruyu büyütüyo çift 3 kuşu birlikte 100 veya 150 arası alıcam daha azda olabilir diğer usta sıkıştırıyo diyo ver ucuza ne olucak falan :D piyasaya göre ucuza kapatıcam işi :)