petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bekir tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. bekir

bekir Guest

Kuslarıma pet shop"dan 2 adet yumurtalı olarak aldım.eve getirdim ilk gun dişi kus yuvalıga girip cıktı.ondan snra hic girmemeye basladı halen oturmuyor yaklasık 15 gundur oturmuyor yumurtaya dusuncelerınız nedır tekrar yumurta yaparlarmı ve içindekı yumurtaları cıkartıyımmmı ??[​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG]

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    15 gündür oturmuyor dediniz 15 gündür yumurtanın içi soğumuştur diye düşünüyorum

3. bekir

bekir Guest

yokmu yorum

4. Sami Eki

Sami Eki Guest

yer değişikliğinde dolayı yatmayı bırakmış 15 gün değil hava şartlarına göre 2-3 saat yatmasa bile yumurta soğur, o yumurtalardan yavru çıkmaz tekrar yumurtlaması için alışması lazım ortama ondan sonra yumurtlar. birde yumurta kendi yumurtası olmayabilir daha önceden gördüm çıkmamış boş yumurta koyup yumurtalı diye 2 kat fiyata satıyorlar,

Sayfayı Paylaş