Karadeniz Pet

Yumurta Üstüne Yumurta Yardım

• Konbuyu başlatan muhabbetciyiz
  • Başlangıç tarihi
M

muhabbetciyiz

Guest
Arkadaşlar 13 Ekim Pazartesi 1.Yumurta İle 5 Yumurta Oldu hepsi boş çıktı
ilk yumurtanin 27.günü hayla üzerine yatıyor kuluçkadan yatmaktan vazgeçmiyor :D

Sanırım Dişi Tekrar Hamile Kanatlar Düşmüş,Kuyruk Düşmük Kuyruk Sürekli Yukarı Aşağı Oynuyor ve Suratta Çekilme var,kabarık durum değil dişinin yumurta yaptığı bölgesi şiş yumurta olduğu çok belli aşırı derecede bölgedeki tüyler dökülmüş,

Dişiyi elime alıp baktım şiş bölgesi hafif içeriye kaçtı ve daha sonra elime bir sertlik deydi.
kızışma durumu yüksek gaga koyu kahverengi daha önceki yumurtlamanın etkileride var.

A,D3 , E ve C Vitaminleri veriyorum Kalamar kemiğini geçen ay taktım alışması 1 hafta buldu kemiği dişide erkekde sürekli kemiriyor erkek daha çok kemiriyor dışarıda oldugu için
dişi içeride çok fazla durdugundan su içip kemiriyor :)

YANİ KISACASI 5 YUMURTA BOŞ KULUÇKAYA YATIYOR YUMURTALARIN ÜZERİNE
YENİ YUMURTA YAPARSA DİĞER YUMURTALARI NE YAPMAM GEREK

Bİ 5 DAHA ÇIKARSA 10 YUMURTA :D

5 yumurtayı kontrol edip alın artık, yumurtalar boşsa yatmasının bir nedeni yok.

yumurtaları kontrol et boşsa altından al boşa yatmasın, tekrar üzerine yumurtlarsa karışmasın. ayrıca ben uzman değilim ama resim atsan daha sağlıklı yorum yapanlar olur

Yorumlarınız için teşekkürler yumurtaları birazdan tekrar kontrol edeceğim boş ise atacağım.

2.Kuluçka Geliyor, Dişi Çok Yorulmuşmudur ? Kuluçka Süresi 1 Hafta Uzadı ve Tekrar Yumurta Geliyor.

2.Kuluçka İnşallah Dolu Yumurtalar çıkar.

Yumurtaları kontrol t
fakat hepsini atma yumurtladıkca teker teker al
hayvanı folluğa küstürme
aynı şey başıma geldi
ben böyle yaptım
yeni gelen yumurtaları da kontrol et
onlarda boş sa
inşallah değildir
erkekle ayır biraz dinlendir

nacizane tecrübe ile sabit fikrim

Arkadaşlar 6.Yumurtayı çoktan yumurtlamış yani yeni yumurtalar yumurtalardan 3 tanesini aldım
eski olanları anladık zaten hemen kontrol ettim daha sonra yumurtaları çatlattım yumurta sarısından başka bişey yoktu :)

inşallah yeni yumurtalar dolu çıkar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

Yumurtaları kontrol t
fakat hepsini atma yumurtladıkca teker teker al
hayvanı folluğa küstürme
aynı şey başıma geldi
ben böyle yaptım
yeni gelen yumurtaları da kontrol et
onlarda boş sa
inşallah değildir
erkekle ayır biraz dinlendir

nacizane tecrübe ile sabit fikrim

Erkeği ayırma gereği duymuyorum çünkü fazla rahatsız etmiyor..
üzerine tekrar çıkma veya kovalama gibi yem kusuyor ötüyor :D

Geri