petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta var mı bakamıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahim Guguş tarafından 27 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşun 2 yumurtası var ve bugun yumurta vermesı gerekıyordu ama sabahtan berı yuvalıktan bı kere bıle cıkmadı hep yatıyor yumurtalarına. 2.yumurtasını persembe aksamı yapmıstı acaba var mı yok mu dıye baksam mı bakmasam mı

2. Murat TOPÇU

Beğenileri:
    0
    Senin kuşun ayın 24 nde mi yumurtladı ben öyle hatırlıyorum herhalde benimkiyle aynı yumurtladılar büyük ihtimalle yarın yumurtlar tavsiyem fazla rahatsız etme

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Annaçlar huysuz ise riske girmeyin. Dışarı çıktığı bir zamanda kontrol edebilirsiniz.

4. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    yok pazartesi yumurtlamıs persembe 2. bugun 3. gelmesi gerekıyor yuvadan cıksa bakıcam da cıkmıyor

5. Murat TOPÇU

Beğenileri:
    0
    Arada çıkıyo yem yemek ve dışkılamak için o sırada yavaşça bakabilirsin

Sayfayı Paylaş