petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta var mı merak ediyorum?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Poyraz tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Poyraz

Poyraz New Member

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar kardeş siteye de açtım konuyu, size bir sorum var. Muhabbet kuşlarımın çiftleşmesini uzun zamandır bekliyorum. Çiftleştiklerini hiç görmedim ama sabah 8 akşam 5 evde değiliz. Dişide (beyaz olan) değişimler var. Poposu işaret parmağının tırnağı boyutunda oval olarak açıldı. Fotoğraflarda görünüyor. Biraz da şişlik var gibi. Acaba biz evde yokken çiftleştiler mi?

Yumurta var gibi duruyor mu? Fotoğrafları pek güzel çekemedim ama yorumlarsanız sevinirim.

Dişi sürekli yuvalığın içinde. Takırtıdan evde duramıyoruz. Talaş koydum takırtı biraz kesildi fakat inşaat hala devam ediyor. Sürekli eşiniyor ve kemiriyor.

2. tttttt
    Gizli

tttttt Guest

Gözünüz aydın kuşunuz yumurtlayacak,fazla rahatsız etmeyin.

3. Poyraz

Poyraz New Member

Beğenileri:
    4
    İnş. Çok uzun zamandır bekliyorum.

4. tttttt
    Gizli

tttttt Guest

İnşaallah daha fazla beklemezsin.Dişinin yumurtlayacağı bariz belli kanatları düşmüş ve kuyruk üstü şişmiş gibi olmuş.Bunlar yumurtlayacağına işaret yakındır yumurtlaması.

5. Muhammed AKKAYA

Muhammed AKKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Bencede yumurta var hayırlısı olsun kardeşim

6. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    yumurta var fazla rahatsız etmeyin hayırlı olsun :)

7. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1
    yumurta yolda hadi hayırlı olsun :)

8. Poyraz

Poyraz New Member

Beğenileri:
    4
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar. İnş hayırlısı. Çok mutlu oldum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

Arkadaşlar kuş az önce yumurtladı. Yuvadan bi çıktı hızlı hızlı nefes alıyordu ve kanatlarını bir süre açık tuttu. Baktım yumurta var.

Yalnız yumurta çok küçük gibi geldi. normalde ne kadar olması gerekiyor? Fırsat bulursam fotoğraf çekip koyucam. Yuvadan çıkarsa.

Sayfayı Paylaş