Karadeniz Pet

yumurta var mı

berkecakil

Meraklı Üye
]http://i.hizliresim.com/eaV2b4.jpg[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

arkadaşlar kuş sürekli yuvaya girip çıkıyor bir haftadır. fakat ben çiftleştiklerini görmedim. yumurta var mı acaba

Dişiyi yanlardan ve alttan daha net çekebilirsen yorum yapabiliriz

bu açıdan belli olmuyor dostum kuşla aynı hizadan başka fotolar çekebilirmisin

wMOLN2.jpg

Evet var yumurtası

bu kızgınlık yumurtası da olabilir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

cevap verebilecekmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 07:23 --

arkadaşlar kuş yuvalığa çok sık giriyor kemirme sesleri geliyor ve kalamar kemiğini kemirmeyi çoğalttı. fakat ben çiftleştiklerini görmedim. acaba kuşta yumurta var mı varsada kızgınlık yumurtası olabilir mi

çiftleştirklerini gördünüzmü? yuvalığa girmesi normaldir yumurtlamaya az kaldı :)

çiftleştiklerini görmedim ama fotodan bakabilirmisiniz yumurta var mı diye

tam belli olmuyorda arkadan çekerseniz

hayırlı olsun boş yumurtada olsa daha onu bile elde edemeyenler var :D

benim dişiler hanım ağa hepsi , erkek yanaşıyor yoh başım ağrıyor dercesine yitiyorlar yakışıklı erkekleri , bu kadarda naz olmazki nijer bile fayda etmedi nası bişeymiş 1 ay daha beklıcem olmazsa değiştirecem yada yeni eş getirecem , :) konuyla pek ilgisi yok arkadaş k bakmasın abimiz

Geri