Karadeniz Pet

Yumurta var mi

drsn_19

Meraklı Üye
bu kus yaklasik uc aydir bende iki ay önce Yuvalik aldim bi kere bile girmedi icine bende artik değiştirmeyi düşünüyorum erkek yaklaşıyor ama bu kaciyor surekli opusme kaşımak falan oluyor ama ciftlestiklerini gormedim sizce yumurtası var mi yok mu ona gore degistircem
a3ef0596aababd08bccf0427b5754b75.jpg
934080747d0038c1567f85e6ba023244.jpg
cacd0845ae3fdaa6f2228f744252bf19.jpg
18ba1508a5218db7c058afed703c3a95.jpg

Kardes surekli yanlarinda duruyosun heralde.bende kuslarimin ciftlestigini gormedim ama yedi yumurta yapti.kusunuzun sirt kismi net gorunmu.kuyruk diski ama kanatta suser.ve kusun sirtinda yumurta siskinligi olur.bence kusunuzda yumurta yok.kusunuz gusel gorunuyor.iyi bir bakimla bir haftada kondosyona fordeler bence

daha yumurtlama erişkinliğine girmemiş kuşun yumurta yoktur sen biraz bekle az daha büyüsün bu ondan sonra gelir yavrular.

Kardes surekli yanlarinda duruyosun heralde.bende kuslarimin ciftlestigini gormedim ama yedi yumurta yapti.kusunuzun sirt kismi net gorunmu.kuyruk diski ama kanatta suser.ve kusun sirtinda yumurta siskinligi olur.bence kusunuzda yumurta yok.kusunuz gusel gorunuyor.iyi bir bakimla bir haftada kondosyona fordeler bence

daha yumurtlama erişkinliğine girmemiş kuşun yumurta yoktur sen biraz bekle az daha büyüsün bu ondan sonra gelir yavrular.
Kuş yaklasik on aylik var yeterli degil mi

Yok ceresi aldigimdan beri hep boyle

Onu son iki aydir yuvaligi takdigimdan beri veriyorum vitamin mama ama hic bişey yok o da canimi sıkıyor

Allah Allah niye kızışmıyor acaba ustalar daha iyi bilir diye düşünüyorum

kardeş kuşunuz kaç aylık bende 2 canavar erkek var bende d.bakırdayım benimkiler heralde onu yola getirir :)

kardeş kuşunuz kaç aylık bende 2 canavar erkek var bende d.bakırdayım benimkiler heralde onu yola getirir :)
Vala uc aydir bende ilk aldigimda yine buradan sorduğum da 7-8 aylık var dediler iste onu da sayarasak10 aylik falan var

hımm anladım bendekilerde 6aylık civarı 2 erkek sen ne kadara satmayı düşünüyorsun yada takasmı edeceksin

Size yavru versin istiyorsanız kafesten çıkartmamaya dikkat edin. İlgilenmemeye bakın. Zamanla her şey olur.

Vala kardes 25 tlye aldim ayni fiyata veririm istersen

Geri