Karadeniz Pet

Yumurta Var mı?

• Konbuyu başlatan Yasin ZORLU
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin ZORLU

Guest
k1X0qA.jpg

kuşumuzun yuvalığa ilgisi arttı. acaba yurmurta var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
fotoğraf görünmüyor bende başka fotolar atarmısınız

attım yeniden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

bilgi verebilir misiniz?

Yumurta Var gibi duruyor çok güzel bir çift maşallah bu aralar pek rahatsız etmeyin

Yumurta Var gibi duruyor çok güzel bir çift maşallah bu aralar pek rahatsız etmeyin

teşekkür ederim. 2 gün önce kafesinden çıkmış ucamadı normalde durduramazsın uçardı ama o günn uçamadı duvara vurdu ve düştü. şüphelendim yumurtadan dolayı umarım birşey olmaz...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Eğer yumurta varsa ortalama kaç gün sonra yumurtlar??

Hoc belli olmaz bugün yarın belki de 1 haftaya evet yumurtalı disiler rahat ucamaz

Yer değişikliği kuluçka zaman olarak biraz geri atabilir ancak sestende salonda rahatsız olurlar tv falanda vardır. Ben yan odaya koyun diyorum ama ustalarinda cevabını alalim

o zaman ustalardan hem yumurta hemde yer değişikliği için bilgi bekleyelim..

Aynen öyle arada guncellerseniz iyi olur.

Maşallah, cok iyi bakmissiniz.
Işıl ışıl tüyleri, renkleri de güzel.
Kuyruk birax düşmüş yumurta olabilir.

güncel cevap bekleniyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

cevap bekleniyor...Güncelll

Ben Tv li odaya koymuştum havalar soğuk diye sonra tekrar salona koydum birde baktım 1 hafta sonra yumurta :D farketmez bence

Kardeşim benim kuşumda kanat düşmesi olmadı ama yumurtladı . Popoda tüy dökülmesi varmı ?

Valla kardeşim benim kuşun daha yeni yumurtladı ve popo türleri dökülmüştü poposu şişmişti kanatlarıda düşmemişti ayrıca inşallah yumurta vardır.

Geri