Karadeniz Pet

yumurta var mı

emre983

Yeni Üye
s.a arkadaşlar kuşlarım 1 haftadır çiftleşiyo yuvalıkla da ilgileniyolar kemiriyolar vs. acaba resimdeki dişide yumurta varmı

Yumurta Yolda Geliyor Allahın İzniyle Hayırlı Büyüsünler inş :)

Popo şişmiş yandan öyle görünüyor en azından. Kanat ve kuyruk tyleri düşmemiş daha. Umarım vardır. Ben bilemedim. Bu bilgiler ışığında sanki yok gibi.

güncelll!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

güncelll!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

hadi ya cavapları bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

hadi bi kişi daha söylesin yumurta var mı

Ben bu kusda yumurta sezemedim ama yanilmista olabilirim zaman gosterir

Bende sezemedim ama inşallah en kısa sürede gelir yumurta..

yaklaşık 10 gündür çfitleşiyolar daha yumurtlamadı

Yumurta olabilir çok sık bakmayın yuvaya huzursuz olup yumurtlamayabilir

Ur da olabilir yumurta da , eğer dışkısı büyükse ve erkek sürekli besliyorsa ve de yuva içinde zaman geçiriyorsa kesin yumurta var ama eğer ur ise dişi de büyük sıkıntı var demektir. Ur da aynı şekilde yumurta gibi şişer ve tedavisi biraz zor , tıbbi müdahale gerekiyor , ama iki türlü dü kuş ölüyor. Ur yüzünden dişimi kaybetmiştim ben eski zamanlarda. :) ama muhtemelen yumurtadır o , kafes içine fazla el sokmayın bu aralar , mama yapmaya ve kalamar kemiğine de önem verin. Sağlıklı yavru almalar. :)

Ur da olabilir yumurta da , eğer dışkısı büyükse ve erkek sürekli besliyorsa ve de yuva içinde zaman geçiriyorsa kesin yumurta var ama eğer ur ise dişi de büyük sıkıntı var demektir. Ur da aynı şekilde yumurta gibi şişer ve tedavisi biraz zor , tıbbi müdahale gerekiyor , ama iki türlü dü kuş ölüyor. Ur yüzünden dişimi kaybetmiştim ben eski zamanlarda. :) ama muhtemelen yumurtadır o , kafes içine fazla el sokmayın bu aralar , mama yapmaya ve kalamar kemiğine de önem verin. Sağlıklı yavru almalar. :)

ur olduğunu sanmıyomya gayet hareketli günde iki kez çiftleşiyolar yuvalıkta zaman geçiriyo kemiriyo falan inşallah yumurtadır ya birde kalamar kemiğini petshopta bulabilir miyim

Evet bulabilirsiniz iri olanlardan bulursanız daha iyi olur

bence yumurta var benimkininde böyle aynı dahada şiş yumurtluyor

bence yumurta var benimkininde böyle aynı dahada şiş yumurtluyor

inşallah 3-4 güne yumurtlar çok istiyorum yavru almak :eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

birde yuvalığı ilk taktığımda içine talaş koymuştum kuş hepsini birer birer dışarı attı talaşı tekrar koymalı mıyım folluk yok

Son düzenleme:
Geri