petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Naim Boysan tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Naim Boysan

http://i.hizliresim.com/1YPV5A.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:38 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

???????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

Varmi kii yumurta cevap lutfen

#1 Naim Boysan, 9 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2015
  2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Var gibi duruyo yuvalikla ilgisi cokmu uzun sure kaliyormu icerisinde

3. Naim Boysan

Ilgisiz ama icine tarcin ve yuvaligin girisine zil takicam

4. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Ne kadar çok ilgilinerseniz hayvan o kadar stres yapar. Tek kuş olsa ilgilenin de öift olunca uğraşmayın. Tarçın güzel fikir. Zil dün bir arkadaş daha yazmıştı. Bence gereksiz. Bekleyin yanına yaklaşmayın hep.
    Yumurta var gibi. İlk çiftimde böyle sıkıntı vardı. Aslında ben de vardı meraktan hergün gider izlerdim hayvan beyaz kiraç gibi dışkılardı şişlik giderdi.
    Galiba yumurta eritme gibi br durum oluyor. Bilimsel açıklaması nedir bilemem.
    Havanları sıkıştırmaZsanız yuvalığa da alışır zamanla.

#4 FaRaKaN, 9 Şubat 2015
    Son düzenleme: 9 Şubat 2015
  5. Naim Boysan

Altini temizlesem olur mu simdi pislenmiste ondan strres yapmaz heralde ya ?

6. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Temizlik önemli tabi. Pek ürkütmeden halledebilirseniz sağlıklı olur. Sık sık temizlemek elzem değil. Ben haftada bir defa temizliyorum. Ama nete gün aşırı temizlenmesi öneriliyor.

7. Naim Boysan

hım iyi madem şimdi temizledimde bide yuvalıka tarcın koydum aşırıyıa gitti bende yuvalıgıda yıkadım yıkadıktan sonra yuvalıkta tarcın kokusu var hafiften iyi oldu.

Sayfayı Paylaş