Karadeniz Pet

yumurta var mı

zafer

Meraklı Üye
yeni kafes yaptım kuşları oraya almayı planlıyordum ama son zamanlarda dişinin yuvanın girişini kemirdiğini gördüm. şimdi yeni kafese alayım mı yoksa bırakayım mı karar veremedım. yardımcı olursanız çok sevinirim. dişinin ceresi de yaklasıl 5 aydır kahverengi hep. box kafes yaptım buarada.
yPD2G0.jpg

07ZbrW.jpg

6Z1YMW.jpg

Son düzenleme:
Elleme bence. Madem yuvaya girip çıkmaya başladı. Çünkü değiştirirsen alışana kadar yine bir süre geçecektir. Tabii yine de senin bilirsin.

Elleme bence. Madem yuvaya girip çıkmaya başladı. Çünkü değiştirirsen alışana kadar yine bir süre geçecektir. Tabii yine de senin bilirsin.

Bende öle düşünüyorm ama 6 aydır kızgın dışı boş yere beklemeyim diyorum bir yandan da açıkçası umudu kestim erkek çok pasif

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

+++++++++++++

Bende öle düşünüyorm ama 6 aydır kızgın dışı boş yere beklemeyim diyorum bir yandan da açıkçası umudu kestim erkek çok pasif

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

+++++++++++++
Erkek nasıl olursa olsun dişi istediği zaman erkek aktif olur.

Bakalım o kadar bekledik biraz daha sabredeceğiz

Geri