Karadeniz Pet

yumurta var mı

Kalender Güler

Paylaşımcı Üye
1yvZBY.jpg

abicm benin kus sabah boyledi simdi yuvyaya baktim yumurta var :D:D:D:D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Var hatta çıkmak üzere

Hadi hayırlı olsun yumurtanız var :)

ne zaman dan beri bu anı bekliyorum bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepinize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Peki kaç güne yumurtlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Peki ne zaman yumurtlar

ne zaman dan beri bu anı bekliyorum bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepinize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Peki kaç güne yumurtlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Peki ne zaman yumurtlar
Yumurta var kuşta yalnız kafesin tabanı çok kötü durumda temizlemenizde yarar var.

O nasıl belli oluyor hocam bi anlatsanız da biz de bilsek benim bi çift muhabbet kuşum vardı. hiç yumurtlayacağını önceden bilemezdim dişinin :)

Yukardaki dişi ile normal bir dişi kuşun resmine bak çok kolay anlarsın.

tamam var ama ne zaman yumurtlar temizlemeyi bende istiyorum ama rahatsız etmek istemiyorum

Siz rahatsız etmeyin en kısa sürede inş yumurta gelir,dışkısı nasıl?

dıskıda bir değişiklik yok her zaman ki gibi

iste bende onu anlayamadım normal dışkı birde ben hiç ciftlestiklerini görmedim yuvaya da gitmiyor

O resim 2 gün önce çekildi çoktandır öyle ama bazen böyle oluyor bazen normal halinde anlayamadım gitti

Geri