Karadeniz Pet

Yumurta var mi

Doğukan Hazar

Emektar Üye
Yeni aldigim ciftte yumurta var mi ? Yer degisikliginden sonra yumurtlar mi ? Yumurtlamazsa kuşa bi şey olur mu
a3a5e22e36778969535532ab30bb775f.jpg

f6a90eedf8b02687eb94bbd7646abd19.jpg

9cd9a38d91d51f5ac19e8851a622d7a8.jpg

Tesekkurler :) peki yer degisikliginden sonra yumurtlar mi ? Hic yuvaya girmiyo da. Ben de levent abinin dedigi gibi yuvaya tarçin koydum. Ama yine de girmiyo

Son düzenleme:
Tesekkurler :) peki yer degisikliginden sonra yumurtlar mi ? Hic yuvaya girmiyo da. Ben de levent abinin dedigi gibi yuvaya tarçin koydum. Ama yine de girmiyo
Insallah girer bundan sonra. Kizginlik yumurtasi da yapiyor olabilir. Yuvaya ilgiyi arttirmak icin tarcin mantikli bir cozum. Yer degisikliginden sonra biraz da kusun huyuna bagli. Benim daha once yer degisikligi yaptigim neredeyse tum kuslar yuvaya da girdi. Yumurtalara da yatti.

Insallah girer bundan sonra. Kizginlik yumurtasi da yapiyor olabilir. Yuvaya ilgiyi arttirmak icin tarcin mantikli bir cozum. Yer degisikliginden sonra biraz da kusun huyuna bagli. Benim daha once yer degisikligi yaptigim neredeyse tum kuslar yuvaya da girdi. Yumurtalara da yatti.
Tesekkur ederim cevaplariniz icin. Simdi kiziştirici mama yaptim verdim. Son bi sorum daha olacak. Yumurta var ya altinda. Yumurtlamazsa kuşa bi şey olur mu ? Eritir mi yoksa