petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta var mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Doğukan Hazar tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Yeni aldigim ciftte yumurta var mi ? Yer degisikliginden sonra yumurtlar mi ? Yumurtlamazsa kuşa bi şey olur mu

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yumurta var. Hayirlisi olsun.

3. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Tesekkurler :) peki yer degisikliginden sonra yumurtlar mi ? Hic yuvaya girmiyo da. Ben de levent abinin dedigi gibi yuvaya tarçin koydum. Ama yine de girmiyo

#3 Doğukan Hazar, 9 Haziran 2015
    Son düzenleme: 9 Haziran 2015
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Insallah girer bundan sonra. Kizginlik yumurtasi da yapiyor olabilir. Yuvaya ilgiyi arttirmak icin tarcin mantikli bir cozum. Yer degisikliginden sonra biraz da kusun huyuna bagli. Benim daha once yer degisikligi yaptigim neredeyse tum kuslar yuvaya da girdi. Yumurtalara da yatti.

5. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Tesekkur ederim cevaplariniz icin. Simdi kiziştirici mama yaptim verdim. Son bi sorum daha olacak. Yumurta var ya altinda. Yumurtlamazsa kuşa bi şey olur mu ? Eritir mi yoksa

Sayfayı Paylaş