petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur OKTAY tarafından 5 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba, eş kuşlarımı birbirlerine devamlı kur yaparken görüyorum, ama şu ana kadar çiftleştiklerine denk gelmedim. Kur yaparken özellikle erkeğin kuyruğu havaya kalkıyor, dişinin üstüne üstüne gidiyor. Dişi genel olarak karşılık veriyor bu kur hareketlerine erkeğin üstüne gittiğinide gördüm. Dişi bazen de gaga atıyor ama kavga gibi değil kur yapar gibi gaga atıp devam ediyorlar kur hareketlerine. Kanatları bu ara düşük gibi geliyor dişinin bana, yuvalığada girip çıkıyor gün içinde ama çok uzun kalmıyor. Yuvalığa koyduğum talaşın bir kısmını kafese çıkarmış. Sizde yumurta var mı?

#1 Onur OKTAY, 5 Nisan 2016
    Son düzenleme: 25 Ekim 2016
  2. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Var.Bir kaç güne yumurtlar İNŞALLAH.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    İnşAllah hocam sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

Sağol abi, İnşAllah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

Bir fotoğraf daha ekleyeyim, az önce çektim :)

#4 Onur OKTAY, 6 Nisan 2016
    Son düzenleme: 25 Ekim 2016
  5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Hayırlı olsun.İnşallah sorunsuz bir kuluçka olup sağ salim yeme düşer yavrular.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yumurta var görünüyor hayırlısıyla yumurtlar hayırlısıyla yavrularınız olur ve yeme atlar inşaallah

7. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim, İnşAllah hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

İnşAllah sağolasın Yusuf abi.

Sayfayı Paylaş