Karadeniz Pet

Yumurta Var mı ?

• Konbuyu başlatan Yılmaz Ç.
  • Başlangıç tarihi
Y

Yılmaz Ç.

Guest
Serkan abi var ona sordum ama 3 gün içinde garanti veriyorum gelir dedi ama bugün 2. gün acayip heyecanlıyım. Çok farklı bir duygu Allah herkese nasip etsin. Çok sabırsızım. Yarına yumurta gelir mi ?
s1gjv.jpg

s1gl2.jpg

Var kalça tarafından belli biraz yükseğe asın ellemeyin tedirgin olursa ve ilk kuluçka dönemi ise zor olur

Teşekkürler üstadım. Serkan abide var dedi ama ben sabırsızlanıyorum :) 1 sene bekledim birkaç gün beklemek çok zor oluyor. Evet ilk kuluçka dönemi.

Teşekkürler üstadım. Serkan abide var dedi ama ben sabırsızlanıyorum :) 1 sene bekledim birkaç gün beklemek çok zor oluyor. Evet ilk kuluçka dönemi.

Bak dostum dostum diyorum yanlış anlama istersen demem

İlk kuluçka en zahmetlisidir dua et anaç bir kuş olsun eğer cırtlak bişeyse yavruları beslemez kuluçkaya yatmaz erken dışarı atar vb erkek'de çok önemli dişinin beslenmesinde yavruların beslenmesinde fazla insan görmesinler çok aşırı sıcak değmesin culk olur yumurtalar fazlada soğuk olmasın ölür yavrular

Dikkate alırsan yararına olur dostum

Estağfirullah kardeşim. Önerilerini dikkate alacağım merak etme. Ona göre tedbirlerimi alacağım Allah razı olsun.

Ev biraz dar. O yüzden evin köşesinde duruyor. Altında televizyon var. Sorun olur mu ?

Televizyon pek açılmıyor ama daha annemin dizileri başlamadığı için pek açmıyoruz. :D

maşallah çok tatlı bi kuş . İnş güzel güzel bebişler doğurur :)

Tolga arkadaş doğru demiş ;

Ilk kuluçkadan ümit beklenmez. Hem sahibi hem kuş için eğitim kuluçkası gibi birşeydir.

Bakmışın 30 gün güzelce yatmış yavruyu çıkarmış bakmışın 2 gün sonra yavru kafes tabanında.

Eş tutarsa 7 aylık gibi kızışır. Ama pek belli olmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sessiz odaya götürdüm. Dolabın üstüne koydum. Yüksek ve sessiz orası.

Geri