petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta varmı acaba ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Funda BAL tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    arkadaşlar kuşlarım bugün sabahtan beri acayip kavga ediyorlar birbirlerine biraz zarar vermişler ama dişi kuş ta resimlerde gördüğünüz gibi duruyor acaba yumurta mı var ? ve neden bu kadar şiddetli kavga ediyorlar?

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Kuştaki kuyruk ve kanat düşmesi yumurtlayacağı anlamına gelmez yorgunlukdan veyahut uçmamasından kaynaklanıyor olabilir lakin şöyle tamin ediorumki dişi kuş oldukça yaşlı duruyor .. Kanat düsmesi vs yumurta oldugunu sanmıyorum.

3. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    kuş 1,5 yaşında.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:11 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

dikkat ettim de dışkısıda farklı biraz daha büyük. bekliyelim bakalım hayırlısı

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Tünekler çok kirli yanlız hastalık kapabilirler

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    hafta da 1 temizlemeye çalışıyorum da kuluçkaya çok girip çıkıyorlar ondan ellemiyorum bu aralar

6. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu durumda iyi değil ama mantar falan olurlar aman diyeyim. Yuvalığın önünde tek tünek olsun bir de yemliklerin önünde. Böylece çok pislenmez hem de yuvalığa daha fazla girip çıkarlar.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

7. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Bileziğindemi yazıyor kuşun yaşı ?

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tünekler alt alta olduğundan pislenme oluyor bence de tüneklerin yerlerinde değişiklikler yapın o uzun tüneği direkt yuvanın ağzına doğru uzatın bir tane de üst tarafa bakın.. Dişi kuşunuz aşırı stresli bu yumurtlayacağından da olabilir başka bir durumdan da.. Bana söylediklerinizden ve gördüklerimden yumurta olasılığı daha fazla geldi

9. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    aldığımda 1 aylık yavruydu. aldığım tarihten bu yana 1,5 sene oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

tüneklerin yerini değiştiririm teşekkür ederim Yusuf bey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

kuşlar boş bir odadalar 3 çift kuşum var hepsi ayrı kafeslerde o odada kalıyorlar birbirlerini bile görmüyorlar. eşyalarımızı koyduğumuz boş bi oda, sabah 1 kere bakıyorum akşam 1 kere. benim dışımda giren yok odaya kalabalık insan yok yani rahatsız etmeye. stresin sebebi nedir yumurta dışında

Sayfayı Paylaş