Karadeniz Pet

Yumurta varmı arkadaşlar

Murat TOPÇU

Meraklı Üye
İyi akşamlar çiftim 1 haftadan beri çiftleşiyolarlar dişinin dışkısı büyüdü yuvaya sık girmeye başladı hala çiftleşiyolarlar yumurta gelmedi 1 haftadan beri yumurta varmı sizce erkekte bazen onunla yuvaya giriyor

Teşekkür ederim Levent abim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Talaş koydum Levent abi bir kaşık serpiştirdim baktım bugün düzenleme yapıyo gibi 1 hafta geçti çiftleşeli bir daha resim çekeyim dedim

hayırlı olsun yumurta var ama senden ricam rahatsız etme kuşları

Yok rahatsız etmiyorum yem su mama başka birşey yaptığım yok zaten balkonda iki çiftim balkonum kapalı köşedeler kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

Bugün baktığımda yuvalığa yumurtlamış ama yumurtanın etrafına kan lekesi bulaşmış ama olsun sağlıklı olsunlarda Allah herkese nasip etsin güzel duygu valla maşallah onlara

Maşallah kuşlarınıza rahatsız etmeyin

yok bugun baktım sadece bir daha bakmıycam kanlı geldi etrafı yumurtanın ilk yumurtası olduğundan olabilirmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

Erkekte onunla yuvaya giriyo

Hayırlı olsun , iyi üretimler

Çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah sağlıkla çıkarlar sağlıkla büyürler gerisi onlara kalmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

bu yumurtada kan olması sorun teşkil edermi ikinci yumurtasıda böyle kanlımı olur ?

Çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah sağlıkla çıkarlar sağlıkla büyürler gerisi onlara kalmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

bu yumurtada kan olması sorun teşkil edermi ikinci yumurtasıda böyle kanlımı olur ?

Kanlı olması yumurtaya zarar vermez. Ancak kuş zorlanmış. Yapacak birşey yok. 48 saat sonra 2. yumurta ve aynı şekilde devam edecektir.

İyi Üretimler.

Kanlı olması yumurtaya zarar vermez. Ancak kuş zorlanmış. Yapacak birşey yok. 48 saat sonra 2. yumurta ve aynı şekilde devam edecektir.

İyi Üretimler.

2. Yumurtadamı kanlı çıkar kanlı oldu diye yavru çıkma ihtimali olmaz dimi

2. Yumurtadamı kanlı çıkar kanlı oldu diye yavru çıkma ihtimali olmaz dimi

2. kanlı olmayabilir. O dışında kanlı çıkma benim kuşlarda nadiren olan bir durum. Bir önce veya bir sonra gelen yumurtalarda sıkıntı olduğunu hatırlamıyorum.

Peki çok teşekkür ederim

Geri