Karadeniz Pet

Yumurta Varmı Resimleri koydum Arkadaslar

Emre oduncu

Yeni Üye
arkadaslar 1 haftadır kafesde kapalılar dişi günün cogunlugunu yavrulukta geciriyor bikac resim cektim yumartasının oldugunu düşünüyorum sizce varmı yokmu
Sarı yemlik kabında yumurta brokoli ve peynir var mama yemedigi icin bu sekilde koydum yeterli olurmu
e7oD5m.jpg

wj46dg.jpg

xAAzp7.jpg

Kardeş hayırlı olsun. bencede yumurta var fazla rahatsız etme kuşlarını. umarım sağlıklı yavrular alırsın..

Kuşu elinize alın, ters çevirin ve poposuna dokunun ama sert olmamak şartı ile. Ya değilse yumurta varsa kırabilirsiniz. Eğer sertlik var ise yumurta vardır. Eğer sertlik yok ise yağlanmadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
elime aldım hafifden degdim sertlik var kuşlarımı 1 haftadir kafeste tutuyorum hic yaklasmıyorum yanlarına mama yemiyolar bunun bi sıkıntısı olurmu Sarı yemlik kabında yumurta brokoli ve peynir var bunlar mamanın görevini görebilirmi

cevaplar icinde cok teşekkür ederim

Sitede ustaların mama tarifleri var onlardan yardım alırsan sende hazırlayabilirsin.

hazırlamada sıkıntı yok ben hazırlayıp verıyorum kuslarım yemiyo hazır mamada yemiyolar burdaki arkadaslardan tarifini alıp yaptıgım mamalarıda yemiyolar ama yumurtayı peynırı ayrı ayrı koyunca yiyo

Geri