petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta Varmı Resimleri koydum Arkadaslar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    arkadaslar 1 haftadır kafesde kapalılar dişi günün cogunlugunu yavrulukta geciriyor bikac resim cektim yumartasının oldugunu düşünüyorum sizce varmı yokmu
    Sarı yemlik kabında yumurta brokoli ve peynir var mama yemedigi icin bu sekilde koydum yeterli olurmu

2. Cem AYGÜN

Cem AYGÜN New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş hayırlı olsun. bencede yumurta var fazla rahatsız etme kuşlarını. umarım sağlıklı yavrular alırsın..

3. HASAN AYTAR

Dişi fena kızışmış

4. Satılmış KARTAL

evet bencede var kuyruk iyice düşmüş

5. Yılmaz Ç.

Kuşu elinize alın, ters çevirin ve poposuna dokunun ama sert olmamak şartı ile. Ya değilse yumurta varsa kırabilirsiniz. Eğer sertlik var ise yumurta vardır. Eğer sertlik yok ise yağlanmadır.

#5 Yılmaz Ç., 16 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ocak 2014
  6. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    elime aldım hafifden degdim sertlik var kuşlarımı 1 haftadir kafeste tutuyorum hic yaklasmıyorum yanlarına mama yemiyolar bunun bi sıkıntısı olurmu Sarı yemlik kabında yumurta brokoli ve peynir var bunlar mamanın görevini görebilirmi

cevaplar icinde cok teşekkür ederim

7. Sinan ÇELİK

Sitede ustaların mama tarifleri var onlardan yardım alırsan sende hazırlayabilirsin.

8. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    hazırlamada sıkıntı yok ben hazırlayıp verıyorum kuslarım yemiyo hazır mamada yemiyolar burdaki arkadaslardan tarifini alıp yaptıgım mamalarıda yemiyolar ama yumurtayı peynırı ayrı ayrı koyunca yiyo

Sayfayı Paylaş