Karadeniz Pet

Yumurta varmı yardım lütfen

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Hep soruyorum istedîğim cevap yok çiftleşeli 6günoldu yumurta varmı yavrulukta duruyo arada dışarı çıkıyor dışkı büyük acaba görüntü olarak yumurta varmı mavi olan dişî
wbJV68.jpg

................................................................................................................

Son düzenleme:
Vallahamı allaaaaa çok mutlu oldum yaaaa acaba sadece görüntüsündede yumurta olduğu bellimî şimdi ben belki yanıla bîlirim çünkü dışkıyı karıştırmış olabilirim ama sadece görüntüye baksak yumurta var denilebilirmi çünkü popoda sîvrilikte var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:52 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

Yumurta var hayırlı olsun.

Sadece görüntüye bile baksak yumurta var diyebilirmiyiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

Hocam kesin var deme

Çok rahatsız etmeyin kuşu. Varsa da bu gidişle strese girecek :)

Gözlemeye dayalı kuyruğun düşmesi, kuşunuzda birazcık agresiflik, ele alınca'da kasılmalar, popo bölgesindeki tüylerde azalma ve şişlik varsa kuşunuzun yumurtasi var. Arkadaşların dediği gibi strese sokmayın kuşu kendi haline bırakın. Yemini, vitamini, sevginizi vb. şeyleri eksik etmeyim o gerisini halleder. :))

Kuyrukta düşme var popoda sivrilik var yavruluğa ilgi var popo tüyüne bakmadim :D dışkı büyük bukadar bilgi yerter demi yumurta için popoda biraz sivrilik var yumurta galiba kuş parmagima gelmedigi icin kasilmayi bilemem .

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yumurta var kıc diye tabir ettiğimiz kısım cıkıntılı bi hal almıs dıskı büyük kutuda kalma süreside arttıysa yumurtası %100
:)

Geri