petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta varmı yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Hep soruyorum istedîğim cevap yok çiftleşeli 6günoldu yumurta varmı yavrulukta duruyo arada dışarı çıkıyor dışkı büyük acaba görüntü olarak yumurta varmı mavi olan dişî[​IMG]

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ................................................................................................................

#2 Volkan SARSAN, 26 Ocak 2014
    Son düzenleme: 27 Mart 2016
  3. Hürkan YILMAZ

Vallahamı allaaaaa çok mutlu oldum yaaaa acaba sadece görüntüsündede yumurta olduğu bellimî şimdi ben belki yanıla bîlirim çünkü dışkıyı karıştırmış olabilirim ama sadece görüntüye baksak yumurta var denilebilirmi çünkü popoda sîvrilikte var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:52 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

Sadece görüntüye bile baksak yumurta var diyebilirmiyiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

Hocam kesin var deme

4. Onur TÜFEKCİ

Çok rahatsız etmeyin kuşu. Varsa da bu gidişle strese girecek :)

5. Hürkan YILMAZ

Nabyim ya çok heycanlym hic yavrum olmadi :D

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Makinist

Makinist Guest

Gözlemeye dayalı kuyruğun düşmesi, kuşunuzda birazcık agresiflik, ele alınca'da kasılmalar, popo bölgesindeki tüylerde azalma ve şişlik varsa kuşunuzun yumurtasi var. Arkadaşların dediği gibi strese sokmayın kuşu kendi haline bırakın. Yemini, vitamini, sevginizi vb. şeyleri eksik etmeyim o gerisini halleder. :))

7. Hürkan YILMAZ

Kuyrukta düşme var popoda sivrilik var yavruluğa ilgi var popo tüyüne bakmadim :D dışkı büyük bukadar bilgi yerter demi yumurta için popoda biraz sivrilik var yumurta galiba kuş parmagima gelmedigi icin kasilmayi bilemem .

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Fatih ÇETİNER

var var..hadi gözünüz aydın

9. Hürkan YILMAZ

Çok mutluyum abi yaaa :D

10. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    yumurta var kıc diye tabir ettiğimiz kısım cıkıntılı bi hal almıs dıskı büyük kutuda kalma süreside arttıysa yumurtası %100
    :)

11. Hürkan YILMAZ

Teşekkür ederim çok mutluyum şimdi kutuda oynuyo bişile

Sayfayı Paylaş