petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta varmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Göktürk tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    erkek muhabbet kuşuma dişi muhabbet kuşu almıştım 2ay gibi süre geçti.erkekle dişi kuşum eş oldular galiba.Erkek kuş dişiyi gagasıyla yemliyor.Dişi kuşum kafesın tabanındaki kartonu kemirip parçalara ayırmış yuvalıktaki talaşların birazını kafese atmış ve kemirdiği kartonlardan koymuş.Dişi yuvalığa sık sık giriyor erkek kuşta yuvalığın tüneğinde bekliyor sizce yumurta geliyor mu?:D

2. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Bnce yumurtlamalari yakin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    şu anlık bişey yok

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Şuanlık birşey yok ama erken kızışıp üremelerini istiyorsan bol bol vitamin takviyesi , gaga taşı , yuvalık olsun , sonrasında nijer tohumu ver 1 er çay kaşıgı yemlerinde fazla vermeyin
    ben herşeyi 1.5 ay içerisinde yaptım erkek kusu 1 yaşında olarak aldım 1.5 ay içerisinde kuşumla eşleşip çiftleşip yumurtayı koydular :D

Nijer Tohumu nun katkısı cok yanlız vitaminsiz bırakma yumurtalar ben gibi boş cıkar :D

5. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    Bilgileriniz için sağolun.haftada 2kere mama veriyorum nijerde veriyorum.artık vitamin vermeyede başlıyorum.

Sayfayı Paylaş