Karadeniz Pet

yumurta varmı ?

burak eser

Meraklı Üye
selam arkadaşlar, yumurta varmı sizce ?

Sağolun ınsallah

Hadi hayırlı olsun, istanbulun neresindesiniz, belki yavru almak nasip olur?

Sagolun, atasehırdeyım

Hayırlı olur inşallah

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yumurta var en yakın zamanda gelicek hayırlı olsn

arkadaşlar bu kuşun şuan 2. kuluçkası en son 6 yumurta vardı altında, fakat bu sefer geçen seferki gibi değil, yuvadan hiç çıkmıyor yumurtalar ne durumda bilmiyorum çıkım zamanı da çok yaklaştı (belki çıkmış bile olabilir) yuvaya vuruyorum çıkmıyor oturup bekliyorum çıkmıyor, bende fazla zorlamıyorum, ama merak da ediyorum ne durumda olduğunu, ne yapmalıyım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:07 --

yok mu fikri olan ?

arkadaşlar bu kuşun şuan 2. kuluçkası en son 6 yumurta vardı altında, fakat bu sefer geçen seferki gibi değil, yuvadan hiç çıkmıyor yumurtalar ne durumda bilmiyorum çıkım zamanı da çok yaklaştı (belki çıkmış bile olabilir) yuvaya vuruyorum çıkmıyor oturup bekliyorum çıkmıyor, bende fazla zorlamıyorum, ama merak da ediyorum ne durumda olduğunu, ne yapmalıyım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:07 --

yok mu fikri olan ?

Burak bey konu 2014'ün zaten yanıtlanmış bir konu...

konu 2014 fakat aynı kuş olduğu için konu kirliliği olmaması açısından burdan devam ettim, 2. kuluçkası şuan ki yumurtalar söz konusu, sanırım yanlış anladınız :)

Evet biraz yanlış anladım, o zaman ilk mesajınıza biraz boşluk bırakıp alt tire ile iki konuyu ayırıp en üste yeni kuluçka yazıp tarih atarsanız sorun olmaz, yeni kuluçkanızda gözükür ilk mesajda, ilgi alakanızdan dolayı teşekkürler keşke herkez sizin gibi olsa... :)

Son düzenleme:
açıkcası msj da tarih ve saat yazdığı için gerek duymadım :)

Peki anladım siz yuvayı rahatsız etmeyin elbette çıkacaktır, su içme yem yeme gibi durumlarda çıktığında kontrol edersiniz kuluçkaya yatıyorsa sıcaklığı sağlamak için kalkmaz zaten, rahatsız etmeyin siz

Insan merak ediyor :) teşekkür ederim

Maşallah tez zamanda yavru almanız dileğimle