Karadeniz Pet

yumurta varmi

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
Kusum bi kac gunddn beri yuvalikla asiri ilgili ciftlestiklerini gormedim.cunku evde fazla durmuyorum.kusun poposunda neredeyse tuy kalmamis ve hafifr bir siskinlik var.sabahlari yuvaliktan kemirme sesleri gelugor.yumurta varmidir acaba
8m4q9W.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:59 --

5p5PE5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
biraz daha fazla foto atsanız diğer taraftan sonra alt taraftan da olur o zaman daha çok bilgi verilecektir kanatlar düşmüş popoda şişlik var bence yumurta var yakında yavrular

Yazdıklarınız ve kuşun görüntüsüne göre yumurtluyacak

çok rahatsız etmeyin ama kuşu sadece emin olmak için söyledim zaten kuşta yumurta var gibi

Insallah vardir bu ucuncu ciftim daha yavru alamadim.kuslar sabah sekiz aksam bese kadar evde yalnizlar.besten sonra cocuklar biras ilgileniyorlar o kadar.

dişiniz pek kızgın değil sanırım benim de lutino vardı dişi cere rengi beyaz yumurtladı 7 tane hepsi boş çıktı.. kontrol etmedim rahatsız olur diye eğer yumurta yaparsa sanırım 6 gün sonra belli oluyor fenerle bakın yumurtaya dolu mu boş mu diye kuş harap olmasın boşa..

Dişi erkekten kalıplı biraz apsur verin erkek biraz kalıplaşsın.

Erkekte kaliplidir disi tunekte oturunca tuyler kabariyor ondan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Dediginizi yapacam

maşallah kuşalr cok güzel nazar demesin inşalalh .. yumura var gibi yuvaya giriyosa vardır bence ... renkleride cok güzel

Tesekku ederim yusuf kardes.Insallah yumurtalar gelir.aldigim arkadas iki agiz yavru almis.son agizda bes kus beyaz vermis.bende sabirsizlikla bekliyorum.daha once de bir cift baktim ama beni kandirdilar.cift diyealdim semua ay iki erkegi beslemisim.r

inşallah vardır

dişiniz pek kızgın değil sanırım benim de lutino vardı dişi cere rengi beyaz yumurtladı 7 tane hepsi boş çıktı.. kontrol etmedim rahatsız olur diye eğer yumurta yaparsa sanırım 6 gün sonra belli oluyor fenerle bakın yumurtaya dolu mu boş mu diye kuş harap olmasın boşa..

albino ve lutinoların göz halkası olmaz ve cere rengi değişmez

[MENTION=11163]ogretmen[/MENTION] ayrıca bnde kuşunda yumurta var diyorum görüntülere göre yuvalığı falan kemiriyorsa dışkısı büyükse kesin hamiledir kuşun hayırlı olsun

Son düzenleme:
Tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:11 --

Uc sort gunden beri bu sekilde yumurtanin gelmesi izin surermi?

albino ve lutinoların göz halkası olmaz ve cere rengi değişmez

@ogretmen ayrıca bnde kuşunda yumurta var diyorum görüntülere göre yuvalığı falan kemiriyorsa dışkısı büyükse kesin hamiledir kuşun hayırlı olsun

benim lutino ilk geldiğinde cere rengi koyu kahverengi idi daha sonra beyazladı göz halkası oluşmuyor onu biliyorum fakat cere rengi değişiyor..

Kanatlar düşmüş ve kuşun yüz ifadesinden yüklü olduğu belli oluyor :)
İnşallah güzel yavrular alırsınız.

Geri