petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta Varmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MERT BUTAY tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. MERT BUTAY

MERT BUTAY Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Yuvaya İlgisi Var Girip Kurcalıyor Merak Ettim Çiftleştiklerini Hiç Görmediğim İçin Bilgi almak İstedim görünürde birşeyler varmı ?

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sürekli kuyruğu yukarı aşağı oynuyorsa yumurta vardır şuan benim dişidede yumurta var aynı şişkinlik ondada var inşallah 1 haftaya kadar yumurtlar :)

3. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    kuyruguna bakarsak yummurtlayacak gibi ama ustalar daha iyi bilir onlar yorum yapsın

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sen burda bu forumda sadece ustalardan yorum almak için mi girdin burada herkes yardımlaşıyo, senin dediğin gibi olsa ustalar belirlenir soru saatleri olur herkes sorusunu sorar gider ....

5. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    ne alaka :D ben kendi fikrimi söyledim ama ben yanılıyorda olabilirim ustalarda yorum yaparsa daha iyi olur dedim ne var bunda

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Neden bu saate kadar bir usta bunu cebaplamadı sence ? Bariz belli yumurta olduğu şişmiş hayvan , bu kadar kolay bisey için adamlar yazmaya bile usenir . veya eski konulardan oku yumurta oldugu nasil anlasilir ile ilgili konu vardir

7. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    arkadaşım ben kendi fikrimi söylerim ustalara bırakırım onlar daha iyi biliyor diye bu bu kadar basit o benim fikrimdir senide ilgilendirmez bence

8. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tamam bu kadar iste

Sayfayı Paylaş