petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta yakında gelir mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve ramboq103 tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. ramboq103

ramboq103 Member

Beğenileri:
    2
    merhaba arkadaşlar bu benim ilk çiftim o yüzden heyecanlıyım. kuşlarım yaklaşık 1 yaşında çiftleştiklerini hiç görmedim ama dişi kuş sürekli yuvalığa girip yuvalıktan ses çıkartıyor kazıyor gibi ve bu sırada erkek kuş yuvalığın önündeki tüneğe gelip bekliyor. dişi kuş erkeği içeri almıyor erkek içeri girmeye yeltenince dişi yuvalıktan sadece kafasını çıkarıp erkekle öpüşüyor. sizce yumurta alma ihtimalim nedir ? bide yuvalığın içine hiç talaş filan koymadım ne koymam gerekir ? yoksa öyle mi bırakmalıyım

2. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Dişi kuşunuz yuvalık hazırlığı içerisindedir, bizimkilerde öyleydi yakın zamanda yumurtalarını alırsın inşallh :) Talaşı koyun siz eğer talaşıı dışarı atarsa ellemeyin.

ramboq103 bunu beğendi.
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yuvada kazı çalışması yapıyorsa yumurta habercisidir imkanınız var ise hamster talaşı koyun keyifli hobiler

ramboq103 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş