Karadeniz Pet

Yumurta yardım acill...

• Konbuyu başlatan taner11
  • Başlangıç tarihi
T

taner11

Guest
Arkadaşlar kuşum öğleden sonra yumurtladı. akşama kadar yuvalıktan çıkmadı. az önce geldiğimde dişi kuş dışarıdaydı...sanırım hava karardığından beri dışarıda.. acaba gece kuluçkaya yatmıyorlar mı ... ne yapmam gerekiyor

wMXqo7.jpg

kardeşim üçüncü yumurtada sonra tamamen yamaya başlarlar gece de yatarlar endişelenme hemen herşey gayet noral ilerliyor. hayırlı olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

muhtemelen sabah bikaç yumurta daha görebilirsin yat uyu :D

sabah göremez ilk yumurta bugün çıktıysa ikinci yumurta perşembe günü gelir iki gün arayla yumurtlarlar

şimdi odanın ışığını açtım hemen içeri yumurtanın üstüne yattı. erkek kapıda bekliyor..

öyle olur zaten artık dişiye erkek bakar dişi üçüncü yumurta geldikten sonra hiç gözükmez ortalıkta sadece su içmeye falan çıkarsa çıkar

bu zaman zarfında yumurtalar bozulurmu .yatmadığı sürede . gece ışığı açık mı bırakayım kapatayımmı..

hiç bişey olmaz allahın izniyle sen normal takılmaya deva et gece lambayı açma onların uyumaya ihtiyaçları var mümkünse bulundukları odada ses gürültü olmasın gecede yatarlar rahat ol kardeşim endişelenme

Benim çiftlerde de öyle. Ben ışığı açık bırakıyorum 2 aydır.

sağol arkadaşım. peki yumurtalar sorunsuz olarak çıktımı..ve bu arada sabah kalktığımda baktım yine çiftleşiyorlardı..

darısı bizim kuşlara inşallah gözün aydın

Geri