petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta yardım acill...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taner11 tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. taner11
    Gizli

taner11 Guest

Arkadaşlar kuşum öğleden sonra yumurtladı. akşama kadar yuvalıktan çıkmadı. az önce geldiğimde dişi kuş dışarıdaydı...sanırım hava karardığından beri dışarıda.. acaba gece kuluçkaya yatmıyorlar mı ... ne yapmam gerekiyor

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    muhtemelen sabah bikaç yumurta daha görebilirsin yat uyu :D

3. ismail baktır
    Gizli

kardeşim üçüncü yumurtada sonra tamamen yamaya başlarlar gece de yatarlar endişelenme hemen herşey gayet noral ilerliyor. hayırlı olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

sabah göremez ilk yumurta bugün çıktıysa ikinci yumurta perşembe günü gelir iki gün arayla yumurtlarlar

4. taner11
    Gizli

taner11 Guest

şimdi odanın ışığını açtım hemen içeri yumurtanın üstüne yattı. erkek kapıda bekliyor..

5. ismail baktır
    Gizli

öyle olur zaten artık dişiye erkek bakar dişi üçüncü yumurta geldikten sonra hiç gözükmez ortalıkta sadece su içmeye falan çıkarsa çıkar

6. taner11
    Gizli

taner11 Guest

bu zaman zarfında yumurtalar bozulurmu .yatmadığı sürede . gece ışığı açık mı bırakayım kapatayımmı..

7. ismail baktır
    Gizli

hiç bişey olmaz allahın izniyle sen normal takılmaya deva et gece lambayı açma onların uyumaya ihtiyaçları var mümkünse bulundukları odada ses gürültü olmasın gecede yatarlar rahat ol kardeşim endişelenme

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Benim çiftlerde de öyle. Ben ışığı açık bırakıyorum 2 aydır.

9. taner11
    Gizli

taner11 Guest

sağol arkadaşım. peki yumurtalar sorunsuz olarak çıktımı..ve bu arada sabah kalktığımda baktım yine çiftleşiyorlardı..

10. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    darısı bizim kuşlara inşallah gözün aydın

Sayfayı Paylaş