petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta yaşı..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet ŞEKER tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet ŞEKER

kuşlarımıza çok iyi bakarsak, hergün mama vb. gibi. yumurtlama yaşını düşürebilir miyiz? Veya başka birşeyler yaparak erken yumurtlayacak duruma getirebilir miyiz?

2. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    İstersen en kral besinlerle besle hocam erkek 6-7 aylıktan sonra dişi 7-8 aylıktan sonra çiftleşmeye uygundur

3. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim arkadaşımın kendi yavrulattığı yavrularını özenle besledi 6 aylık olunca yumurtlamaya basladı birde burnu kahverengi olmadan çiftleştiler vidosuda var arkadaşımda

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşım kuş yumurtlar ama yumurtalar boş çıkar. Aceleye gerek yok çok istiyorsan büyük alsaydın

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bende kendi yavrularımdan 6. ayda yavru alıyorum ama hemen eşe atmak istemediğimden en sağlıklısı 9 ve 10. aydan sonra diye düşünüyorum..

6. Mehmet ŞEKER

teşekkürler..

Sayfayı Paylaş