petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta yeme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağrı SİPAHİ tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar çiftim gayet iyi çiftleşiyor ediyor ama yumurtasını yiyor daha önce ilk kuluçkasından 1 yavru aldım 2 ay önce de yumurtasını yedi sıcaktan girmek istemiyor dedim ama şimdi 20 -22 derece nem güzel mama falan veriyorum sorun yok gibi ama neden yer yumurtayı araştırmadığım yer kalmadı.Satmak istemiyorum yavrularını almak istiyorum.

2. Dişide kalsiyum eksikliği varsa o yuzden olabilir. Kafeste mürekkep balıgı kemiği veya gaga taşı var mı ?

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Mürekkep balığı kemiği(kalamar kemiği) ve gaga taşı alıp koyabilirsiniz. Kalsiyum eksikliğinden dolayı yumurtaları yerler. Büyük ihtimalle 1 yavrulu kuluçkasında da diğer yumurtalar kalsiyum açısından yetersiz kaldıkları için oluşmamışlardır.

4. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    var var olmaz mı gaga taşı kalamar kemiği mama veriyorum yumurta havuç falan

5. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Ekipman eksikliğim yok o yüzden baya şaşırdım.

6. Sevtap DERİN
    Gizli

Eğer söyledikleriniz varsa dişi stresten dolayı yapmıştır. Sessiz, sakin bir yerde mi kafes? Çok fazla uğraşmayın altlarını değiştirmeyin yumurtlama sürecinde.

7. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Evimizin ayrı odasın da kimse girip çıkmaz benim dışım da bende arada bir girerim günde 2-3 rahatsız eden biri değilim

8. Celalettin TOPAL
    Gizli

kardeşim bu tıp bı takım bendede var :(

Sayfayı Paylaş