petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta Zamanı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Göktug tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG]Sizce Yumurta Gelmesi Yakınmı Teşekkürler

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Dişi yuvalıkta vakit geçirmeye başladımı, yumurtanın gelmesi yakındır.
    Hayırlı üretimler olsun..

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yuvaliga yaklasmislar. Disi Yuvaliga girip vakit gecirdikce yaklasti demektir.

4. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Levent Abi İşe Gittiğimden Göremiyorum Gün İçerisinde Ama Her Sabah Kafesin Üstünü Açtığımda Yuvadan Çıkıyor ben Talaş falan Koydum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

Kuyruk Falan düşmüş ama Demi Erkek Çok kızgın her fırsatta İşini Yapıyor öle yada böle Az önce gene Yaptı..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

Bir Sorum daha Olcak Elimde Bir Çift Yerli Var Ama İşi bilmiyor erkek Üstüne Çıkamıyor Ben Dğer Citlilerin arasına Koyuyorum Belki Görür Öğrenir Diye Başka bişe yapmama Gerek Varmı..

Sayfayı Paylaş