petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Serkan AKYÜZ tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Serkan AKYÜZ

arkadaslar ilk yumurta 04/01/2014 de gelmişti. fakat daha çıkan hiç yavru yok acaba bi sorun mu var

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    acele etme belki birinci yumurta boştur kuşu rahatısız etme yada yumurtaları işikla kontrol et

3. BARAN

BARAN Guest

garip arkadaşın dediği gibi boş olabilir lakin siz bi müddet fazla ilgilenmeyin belki dişi yumurtaya zarar vermişte olabilir...

4. berkk

berkk Guest

benimkisi de ilk yumurtasını 7 ocakta çıkarmıştı ve cuma gecesi ilk yavru çıktı. ben yumurtaları fenerle kontrol ettiğimde boş sanmıştım hepsini fakat dedğim gibi acemilikten dolayı anlayamamışım sanırım. bu yüzden bence de yumurta sayına göre bi hesap yap ve bunun üstüne bir süre daha koy ve bekle

5. HASAN AYTAR

Son yumurtanın 21. Gününe kadar bekle çıkmazsa yuvalığı temizle boştur

6. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    yumurtaları kontrol ettin mi hiç?
    bunlar benim boş olan yumurtalarım 10 günlük içleri damarsız.

#6 Emin YÜKSEL, 26 Ocak 2014
    Son düzenleme: 26 Ocak 2014
  7. Serkan AKYÜZ

yok abı daha once kötü bi anım var kuş yumurtasıyla ellemem tövbe ettim . yazık atar yumurtalarıda

8. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    anladım hayırlısı inşallah çıkar diyelim.
    benim 4 tane yumurta vardı 12.günde aldım altından kontrol ettim hepsi boş çıktı..almasaydım şimdi hala oturuyor olacaktı.

Sayfayı Paylaş