petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve HasCimbomlu tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. HasCimbomlu

kusum ılk yumurtalarını vermeye basladı dün 4. yumurtladı ancak kafama takılan sey aceba yumurtalar dolumu boşmu sürekli yuvalıkta hiç cıkmıo dısarıya yumurtalarla ılgılı surekli sizce boş olma olasılıgı ndır

2. ogretmen

ogretmen Guest

Bence yumurtalara karismayin ben yuvaliga baktim iki yumurtaainida kirdi.19 gun sonra hosni dolumu nemli olur

3. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Yumurtalar 8-9 günlükken dolu ya da boş olduğunu anlayabilirsiniz fakat, bekleseniz daha iyi olur kanımca. (En azından ben çoğu zaman öyle yapıyorum.)

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ışıkla bak boşsa ısık karşıddan gözükür yani normal sarısı gözükür eger doluysa damar veya karanlık olur yumurtanın yarısı

5. HasCimbomlu

dişi kusum evcil oldugu için 2 güne bi bakıorum yuvalıga bi problem olmuyo yumurtaları kırma veya atma gibi bi durumumuz yok cok sükür ilk yumurtasına ısık tutup bakmıstım ama pek bişe anlamadım dolu gibi boş gibi :)) ve elimden kaydı allahtan düşmedi korktum yerine koydum dahada ellemedım sadece takip ediorum 2 güne bi :)

Sayfayı Paylaş