Karadeniz Pet

Yumurta

Göktug

Meraklı Üye
Selam Arkadaşlar Yeni çiftim Buqün 3. yumurtayı yumurtladı ilk yavruları olacak inş. ama bugün kontrol ettim yumurtaları hepsi boş 6. gün bugün 4. yumurta yolda ilk 3 yumurtayı altından alim mi yoksa belli olmaz mı daha dolu boş olduğu.. teşkrler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

Cevap Verecek kimse Yokmu Şimdi Koskaca Forumda Arkadaşlar..

normalde 3 4 gunluk kuluckada bellı olur ama bıraz daha beklemenı tavsıye ederım cunku gerı donusu olmaz :)

3. yumurta bugün oldu ise dolu olup olmadığı anlaşılmaz. yumurta olduktan sonra 1 hafta içinde dolu olup olmadığı anlaşılır

normalde 3 4 gunluk kuluckada bellı olur ama bıraz daha beklemenı tavsıye ederım cunku gerı donusu olmaz :)
Diğer Kuşlarımda Öle oldu çünkü 3 günlük yumurtada damarlar belli oluordu bende ondan şaşırdım inş boş değildir ne diyelim ilk yumurtaları belki ondandır napalım sağlık olsun genede tşkler..

Diğer Kuşlarımda Öle oldu çünkü 3 günlük yumurtada damarlar belli oluordu bende ondan şaşırdım inş boş değildir ne diyelim ilk yumurtaları belki ondandır napalım sağlık olsun genede tşkler..

%90 boştur ama işte 4. yumurtayı yapsın kuş 2 3 gun sonra alırsın

3. yumurta bugün oldu ise dolu olup olmadığı anlaşılmaz. yumurta olduktan sonra 1 hafta içinde dolu olup olmadığı anlaşılır
Bekliyelim bakalım hocam tşkler diğer kuşlarımda öle olmadı ondan konu açmak zorunda kaldım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:41 --

%90 boştur ama işte 4. yumurtayı yapsın kuş 2 3 gun sonra alırsın
Bekleyelim napalım başka çaremiz yok :)

Bekliyelim bakalım hocam tşkler diğer kuşlarımda öle olmadı ondan konu açmak zorunda kaldım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:41 --

Bekleyelim napalım başka çaremiz yok :)

hayırlısı bakalım :)

arkadaslar 3. yumurtadan sonra yatmaya baslar.

yattıkdan 5 6 gun sonrada damarlanma baslar bune acele ?

arkadaslar 3. yumurtadan sonra yatmaya baslar.

yattıkdan 5 6 gun sonrada damarlanma baslar bune acele ?
Acele Değilde Hocam :) ilk Kuluçkası olduğu için Tedirginim Biraz Zamanımız Çok Bekleywlim Tşkler Bilgiler İçin Hocam..

dişi kus ilk yumrtadan sonra yatar kuluçkaya benimki öle oluyor ve yattıgı gunden sonra 8 gün say ve kontrol et kesin cevap alırsın

Geri