Karadeniz Pet

Yumurta

Mustafa KIRLI

Meraklı Üye
En küçüğü 11 günlük olan 5 yumurta var.Fakat daha hiç biri çıkmadı.Bugün kontrol yapayım dedim ortam karanlık olmayınca pek bir şey anlamadım ama akşam bi daha mı kontrol etsem ? Baktığım kadarıyla boş gibiydi ama ortam aydınlık olduğu için olabilir mi ?

OAOQAP.jpg
9olkLr.jpg
214GjN.jpg
QBGbQr.jpg
PkzXnb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

5ide boş sanırım altına koymadım daha ilk kuluçkamızdı çok üzüldüm :((

İlkinde Zaten Doluluk Oranı 1 2 Yi Geçmez Diye Düşünüyorum Acele Etme 15 Gün Olsun Yumurtaların Tarihini At Bi Yere Takip Et.Eğerki Zamanı Geçmiş Çıkmamamışsa Bırak Yuvada Kuş Kendisi Kırıp Yer Atma Çöpe Filan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...za-ait-resimler/6da-2-a-48820.html#post471144 Resimlere Dikkat Edersen Boşmu Diye Anlaşılır Acele Etme 1 2 Haftaya Kesinleşir Ben 3 Nolu Yumurtamdan Ümidi Kesmiştim Sonradan Sonraya İyice Damarlar Belli Oldu Attığın Resimlerde Anlaşılmaya Bilir Boş Olup Olmamaları

Yumurtaların tarihlerini not almıştım zaten en küçüğü 11-12 günlüktü ve bir çizgi bile yoktu.Yumurtaları aldım altlarından aldıktan 5 dk sonra yine çiftleşmeye çalıştılar.İkinci kuluçka yakın gibi.Tavsiyeleriniz için sağolun ama her şey için geç oldu :)

Yumurtaların tarihlerini not almıştım zaten en küçüğü 11-12 günlüktü ve bir çizgi bile yoktu.Yumurtaları aldım altlarından aldıktan 5 dk sonra yine çiftleşmeye çalıştılar.İkinci kuluçka yakın gibi.Tavsiyeleriniz için sağolun ama her şey için geç oldu :)

Ara Verdir 2.Yumurtaya Hemen Yatırma Dişiyi Kaybedebilirsin

Evet biliyorum.3 hafta kadar dinlendiricem vitamin takviyesi yapıcam.

Geri