petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa KIRLI tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    En küçüğü 11 günlük olan 5 yumurta var.Fakat daha hiç biri çıkmadı.Bugün kontrol yapayım dedim ortam karanlık olmayınca pek bir şey anlamadım ama akşam bi daha mı kontrol etsem ? Baktığım kadarıyla boş gibiydi ama ortam aydınlık olduğu için olabilir mi ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Işığı tuttuğunda yumurtanın içi komple aydınlanıyorsa yumurta boş demektir.

3. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

5ide boş sanırım altına koymadım daha ilk kuluçkamızdı çok üzüldüm :((

4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İlkinde Zaten Doluluk Oranı 1 2 Yi Geçmez Diye Düşünüyorum Acele Etme 15 Gün Olsun Yumurtaların Tarihini At Bi Yere Takip Et.Eğerki Zamanı Geçmiş Çıkmamamışsa Bırak Yuvada Kuş Kendisi Kırıp Yer Atma Çöpe Filan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...za-ait-resimler/6da-2-a-48820.html#post471144 Resimlere Dikkat Edersen Boşmu Diye Anlaşılır Acele Etme 1 2 Haftaya Kesinleşir Ben 3 Nolu Yumurtamdan Ümidi Kesmiştim Sonradan Sonraya İyice Damarlar Belli Oldu Attığın Resimlerde Anlaşılmaya Bilir Boş Olup Olmamaları

5. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Yumurtaların tarihlerini not almıştım zaten en küçüğü 11-12 günlüktü ve bir çizgi bile yoktu.Yumurtaları aldım altlarından aldıktan 5 dk sonra yine çiftleşmeye çalıştılar.İkinci kuluçka yakın gibi.Tavsiyeleriniz için sağolun ama her şey için geç oldu :)

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Ara Verdir 2.Yumurtaya Hemen Yatırma Dişiyi Kaybedebilirsin

7. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Evet biliyorum.3 hafta kadar dinlendiricem vitamin takviyesi yapıcam.

Sayfayı Paylaş