petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtaaa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll

Öncelikle merhaba. Aranıza yeni katıldım ve bundan dolayı çok mutlu ve gururluyum :)

Soruma gelecek olursak benim kuşum 6 tane yumurta yumurtladı çiftleştikten sonra. aradan 2 hafta geçti ve bi kaç gündaha yuvvayı kontrol ettiğimde bir yumurtanın kırık olduguğunu gordum(19 gün olmamıştı) baktım yavru yumurtanın yarısı kadar büyümüştü onu çöpe attım. Daha sonra bi kaç gün sonra tekrar kontrol ettiğimde ise yumurta eksilmişti. aradım taradım ama bulamadım ne yumurtayı nede kalıntısını. şimdide artık eskisi gibi kuluçkaya yatmıyor sürekli çıkıyor erkekle zaman geçiriyor. 26 gün oldu ilk yumurtayı yumurtlayalı. Sizce yumurtaları atıp yuvalıgı kaldırmalı mıyım? Eğer kaldırmalıysam tekrar ne zaman takmalıyım?

Şimdiden teşekkürler :)

2. Erdem DEDE

Bekle biraz daha yunurtalari isikta bak dolumu diye

3. llua66yzgtll

yumurtalar doluu :(

4. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafese kalamar kemigi gaga taşı takın mama verin kuşunuz yumurtalarını yiyor olabilir

5. llua66yzgtll

gaga tası varda yemi felan krakeri vaar. onceki yumurtalarını yemedı hıç. bunlardanda 1 tanesini yemiş zaten. şimdi erkeğiyle ilgileniyor yumurtaları bosladı.

6. H. Mehmet YILDIZ

Hazır krakerse krakeri çıkarmalısın..

Sayfayı Paylaş